Konusunu Oylayın.: Aşure günü duasını okuyamadım, seneye kadar hayatımdan endişe mi etmeliyim?

5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi
Aşure günü duasını okuyamadım, seneye kadar hayatımdan endişe mi etmeliyim?
 1. 12.Ekim.2016, 17:00
  1
  Misafir

  Aşure günü duasını okuyamadım, seneye kadar hayatımdan endişe mi etmeliyim?


  Aşure günü duasını okuyamadım, seneye kadar hayatımdan endişe mi etmeliyim? Mumsema Aşure günü okunması gereken ve Aşure Günü Kim Bu DUA’yı Okursa Bu Sene İçinde Ölmeyecek Ölecek Olana Nasib Olmayacak denilen Cübbeli Ahmet hocamızın açıkladıgı ve Elhamdülillâhi Rabbil-âlemîn. Vessalâtü vesselâmü diye başlayan duayı okumak bana nasip olmadı bu sene geç gördüm böyle bir duanın olduğunu, ertesi gün okudum. Bunun hükmü nedir? Seneye kadar Allah korusun kesin ölüm mü gelecek? İçime çok kötü bir his düştü, lütfen bilgisi olanlar açıklama yapabilir mi.?


 2. 12.Ekim.2016, 17:00
  1
  Kayıtsız Üye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Kayıtsız Üye
  Misafir  Aşure günü okunması gereken ve Aşure Günü Kim Bu DUA’yı Okursa Bu Sene İçinde Ölmeyecek Ölecek Olana Nasib Olmayacak denilen Cübbeli Ahmet hocamızın açıkladıgı ve Elhamdülillâhi Rabbil-âlemîn. Vessalâtü vesselâmü diye başlayan duayı okumak bana nasip olmadı bu sene geç gördüm böyle bir duanın olduğunu, ertesi gün okudum. Bunun hükmü nedir? Seneye kadar Allah korusun kesin ölüm mü gelecek? İçime çok kötü bir his düştü, lütfen bilgisi olanlar açıklama yapabilir mi.?

 3. 13.Ekim.2016, 22:23
  2
  arifselim
  Yönetici

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 04.Nisan.2007
  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 26,655
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Aşure günü duasını okuyamadım, seneye kadar hayatımdan endişe mi etmeliyim?
  Bir dua edilebilir bu mümkündür ama bir insan asla yarın ona ne olacağını bilemez. Hayırlı ve uzun bir ömür istemek caizdir. Ancak bu sene ölmezsin demek caiz değildir bu ancak Allah katındaki bilgide bilinir.


 4. 13.Ekim.2016, 22:23
  2
  Yönetici  Bir dua edilebilir bu mümkündür ama bir insan asla yarın ona ne olacağını bilemez. Hayırlı ve uzun bir ömür istemek caizdir. Ancak bu sene ölmezsin demek caiz değildir bu ancak Allah katındaki bilgide bilinir.
+ Yorum Gönder