Konusunu Oylayın.: Günaha teşvik etmek

5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi
Günaha teşvik etmek
 1. 01.Ekim.2016, 17:17
  1
  Misafir

  Günaha teşvik etmek


  Günaha teşvik etmek Mumsema Meraba ben 16 yaşındayım . imanım zayıf olsada namazımı kılmaya çalışıyorum . sorum yengem ,halam bana boyna sevgili yap olum evde kalcan çık dışarı gez diyolar . ailecek denize gittiğimizde önümüzden kız geçiyo ben haram olduğu için bakmıyorum . hemen bak oğlum bak diyolar alış. Namazda kılıyolar bana caiz olmayan bi günahı küçük gibi gösterip beni günaha teşvik ediyolar. Ben gerçekten çok baskı hissediyorum pisikolojik olarak . benim hakkıma giriyolarmı günaha giriyolarmı. Benim yüzümdenmi günaha giriyolar.. Benim yüzümden günaha giriyolarsa bendemi günah sahibiyim aklıma saçma sapan sorular geliyor..

  Siz baktınız ne kazandınız Ben bakmadım ne kaydettim. S.N


 2. 01.Ekim.2016, 17:17
  1
  Dosdoğru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Dosdoğru
  Misafir  Meraba ben 16 yaşındayım . imanım zayıf olsada namazımı kılmaya çalışıyorum . sorum yengem ,halam bana boyna sevgili yap olum evde kalcan çık dışarı gez diyolar . ailecek denize gittiğimizde önümüzden kız geçiyo ben haram olduğu için bakmıyorum . hemen bak oğlum bak diyolar alış. Namazda kılıyolar bana caiz olmayan bi günahı küçük gibi gösterip beni günaha teşvik ediyolar. Ben gerçekten çok baskı hissediyorum pisikolojik olarak . benim hakkıma giriyolarmı günaha giriyolarmı. Benim yüzümdenmi günaha giriyolar.. Benim yüzümden günaha giriyolarsa bendemi günah sahibiyim aklıma saçma sapan sorular geliyor..

  Siz baktınız ne kazandınız Ben bakmadım ne kaydettim. S.N

 3. 03.Ekim.2016, 23:13
  2
  bana bak
  Devamlı Üye

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 20.Ekim.2008
  Üye No: 35892
  Mesaj Sayısı: 238
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 3

  Yorum: Günaha teşvik etmek
  Evlenmeye teşvik etmek güzeldir sevaptır ama bu yaptıkları gibi değil. Ciddiyetleri varsa sana münasip olanı bulsunlar hep beraber bakmaya gidin görün konuşun belki anlaşırsınız.
  Akrabaların bunu yapmakla günaha giriyorlar tabiki


 4. 03.Ekim.2016, 23:13
  2
  Devamlı Üye  Evlenmeye teşvik etmek güzeldir sevaptır ama bu yaptıkları gibi değil. Ciddiyetleri varsa sana münasip olanı bulsunlar hep beraber bakmaya gidin görün konuşun belki anlaşırsınız.
  Akrabaların bunu yapmakla günaha giriyorlar tabiki
+ Yorum Gönder