+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Kafirle dost olmak Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. 1
  Misafir

  Kafirle dost olmak

  Sual: kafirlerle kurulan dostuk küfür müdür onlara sevgi duymak falan vrya dinle alay eden kişilerle okuldaki kafir hoca varsa veya dinle alay eden küfür eden falan onlara saygı göstermek onlarla konuşmak arkadaş gibi olmak genel olarak saygılı davranmak küfür olur mu veya öyle bi sınıfta arkadaşlara saygı göstermek veya dinle alay eden kişilerle arkadaş olmak onlara sevgi beslemek yakın arkadaş olup konuşmak bunlar küfür müdür veya okulda yada çalışılan yerdeki kafirlere saygı göstermek siz demek hocam demek sevgi beslemek küfür olur mu ? 2. 2
  arifselim
  Yönetici

  Yorum: Kafirle dost olmak


  Reklam  Cevap: Berfin kardeşim. Sana tavsiyem bir hocaya git ve yüz yüze dertlerini sorularını ve aklına takılan ne varsa sormalısın. Çok karışık ve bir kaç cümlede bir sürü soru soruyorsun. Senin berfin olduğunu bildiğim sürece ve bu tarz soruları kim sorarsa sorsun cevaplayamam.

 3. 3
  Misafir
  bu bir hastalık mı diyorsunuz yani? şöle soruyım okulda kafir öğretmene yada dinle alay eden öğretmene hocam denilir mi mesela veya okuldaki sınıfta yada bir konferansta kişiler dinle alay ediyorsa orda sessiz oturmakla küfre ortak mı olunur ve bu dinle alay eden kişilerle dostluk arkadaşlık kurunur yada sevgi gösterilirse yani dinle alay etmeleri dışında sevilirse veya böyle alay eden öğetmen ve öğrencilerin kendisini sevmesi için uğraşılır ilgi odağı olmak gözlerine girmek istenir konuşmalarına katılınır ve dostluk kurulursa ama dinle alay edilmezse bu saydıklarım küfür mü olur..

 4. 4
  ACİLSERVİS
  Administrator
  Evet sorduğun sorular normal insanların soracağı ve düşüneceği sorular değil. Bu soruları sormak yerine kendin ile ilgili sorunlarını çözmeye çalış. Bunun gibi onlarca soru soru sordun çoğunuda onaylamadık zaten.

+ Yorum Gönder