Konusunu Oylayın.: Hayata etki eden rüyalar

5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi
Hayata etki eden rüyalar
 1. 12.Eylül.2016, 19:58
  1
  Misafir

  Hayata etki eden rüyalar


  Hayata etki eden rüyalar Mumsema hayırlı bayramlar dilerim bi süre önce Allahu teala'nın yasakladı herşeyin cümlesine tövbe ettim lakin bu dönemde çok derin ve garip rüyalar görmeye başladım Allah hayra yorsun insallah hepsini anlatmak çok uzun sürer ama bi kaçını anlaticam bembeyaz kıyafetli bi süvari olduğumu ve cinsel munasebete girdimi ve üstüme nurani bu ışık içinde kayboldumu gördüm 2 savaşçı oldum 3 mücahit oldum 4 dükkanda cumaya gitmeye çalıştım yol araçtan tikaliydi geri döndüm kork beş dakka vardı daha namaza ezan okundu dükkanın kalabalık bu cemaat oldunu gördüm ancak kibleye yan durmustuk dedem arkadaşıma uyandinda yanima gelsin dedi benim için 5 ızmir urla dayım cumhurbaskani düşünceli şekilde oturuyordu ben ayaktaydim iki belediye baskaninin rant kavgası yaptini gördüm beş daire yiecem ben ordan diodu 6 evli ve esimin hamile oldunu 45 gün sonra dogurcani öğrendim 7 iki küçük yilandan korkidim biri doğum yaptı 8 bu mescidde imamin bana bağırdığını gördüm kadın cemaat imanla kilidi bana erkeklerin yanına geç dedi arka odada ünlü bi sanatçı dahil cemaat gördüm 9 köyde toprak üstünde namaz kiliyoduk yanimdaki yaşlı adam yanlış kiliyorsun dedi cevap vermedim sonra özür dileyip doğru kilin dedi .. daha var ama onlar yorumlansin istemiyorum Allah razı olsun Allaha emanet olun.


 2. 12.Eylül.2016, 19:58
  1
  Kayıtsız Üye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Kayıtsız Üye
  Misafir  hayırlı bayramlar dilerim bi süre önce Allahu teala'nın yasakladı herşeyin cümlesine tövbe ettim lakin bu dönemde çok derin ve garip rüyalar görmeye başladım Allah hayra yorsun insallah hepsini anlatmak çok uzun sürer ama bi kaçını anlaticam bembeyaz kıyafetli bi süvari olduğumu ve cinsel munasebete girdimi ve üstüme nurani bu ışık içinde kayboldumu gördüm 2 savaşçı oldum 3 mücahit oldum 4 dükkanda cumaya gitmeye çalıştım yol araçtan tikaliydi geri döndüm kork beş dakka vardı daha namaza ezan okundu dükkanın kalabalık bu cemaat oldunu gördüm ancak kibleye yan durmustuk dedem arkadaşıma uyandinda yanima gelsin dedi benim için 5 ızmir urla dayım cumhurbaskani düşünceli şekilde oturuyordu ben ayaktaydim iki belediye baskaninin rant kavgası yaptini gördüm beş daire yiecem ben ordan diodu 6 evli ve esimin hamile oldunu 45 gün sonra dogurcani öğrendim 7 iki küçük yilandan korkidim biri doğum yaptı 8 bu mescidde imamin bana bağırdığını gördüm kadın cemaat imanla kilidi bana erkeklerin yanına geç dedi arka odada ünlü bi sanatçı dahil cemaat gördüm 9 köyde toprak üstünde namaz kiliyoduk yanimdaki yaşlı adam yanlış kiliyorsun dedi cevap vermedim sonra özür dileyip doğru kilin dedi .. daha var ama onlar yorumlansin istemiyorum Allah razı olsun Allaha emanet olun.

 3. 13.Eylül.2016, 00:11
  2
  arifselim
  Yönetici

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 04.Nisan.2007
  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 27,601
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Hayata etki eden rüyalar
  Hayırlı bayramlar kardeşim. Allah tövbeni kabul eylesin ve Allah seni ibadetlerinde daim eylesin. Rüyaların genel olarak güzel rüyalardır lakin her rüya ayrı ayrı olarak ve ayrıntılı bir şekilde anlatılırsa yorumlanabilir. Bu şekilde maalesef bu 9 rüyayı yorumlayamayız.


 4. 13.Eylül.2016, 00:11
  2
  Yönetici  Hayırlı bayramlar kardeşim. Allah tövbeni kabul eylesin ve Allah seni ibadetlerinde daim eylesin. Rüyaların genel olarak güzel rüyalardır lakin her rüya ayrı ayrı olarak ve ayrıntılı bir şekilde anlatılırsa yorumlanabilir. Bu şekilde maalesef bu 9 rüyayı yorumlayamayız.
+ Yorum Gönder