+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Ele bulaşan meni nasıl temizlenir Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. 1
  Misafir

  Ele bulaşan meni nasıl temizlenir

  Sual: Merhaba benim sıkıntım bazen kendime hakim olamayıp masturbasyon yapıyorum ve sonrasında elime meni bulastığını düşünüyorum ve elimi defalarca yıkıyorum. Nuda yetmezmiş gibi tuvaletimi yaptıktan sonra elime meni bulaşmışmıdır diye şüphelenip elimi defalarca yıkıyorum. bende takıntı haline geldi artık dayanamıyorum bu duruma. Sorum şu:
  Elime bulasan meniyi temizlemek icin elimi kac kere ve nasıl yıkamalıyım?
  Ve idrar yaptıktan sonra elime meni bulaşırmı? Bulaşırsa ne yapmam gerekiyor? ? 2. 2
  miroğlu
  Devamlı Üye

  Yorum: Ele bulaşan meni nasıl temizlenir


  Reklam  Cevap:
  Elime bulasan meniyi temizlemek icin elimi kac kere ve nasıl yıkamalıyım?
  Ve idrar yaptıktan sonra elime meni bulaşırmı? Bulaşırsa ne yapmam gerekiyor?
  Kardeş elini bir defa sabunla güzelce yıka, su ile durula yeterli.
  Senin asıl sorunun vesvese, vesveseye kapılma yeterli.


 3. 3
  Misafir
  Bi yerde okuduğuma göre 3 kere yıkaman yeterli diyordu. Simdi 1 kere yıkaman yeterli diyorsunuz hangisi dogru arada kaldım. Ve bu durum yavaş yavaş bunaltıyor beni. Ne yapmalıyım

  Bi yerde 3 kere yıkamam gerektiğini okumuştum. Bunun bir doğruluğu varmı peki?

  Ben bi yerde 3 kere yıkanırsa temiz olacağını okumuştum. Bunun bi doğruluğu varmı peki. Dini kaynaklarda ne kadar yıkanması gerektiği yazıyor?

  Bi yerde 3 defa yıkanırsa temiz olduğunu okumuştum. Bu yanlış bir bilgimi yani. Dini bir kaynakta bu konu ile ilgili bir bilgi varmıdır?

 4. 4
  emre
  Devamlı Üye
  3 defa yıkamalar sünnet olduğu için denmiş olabilir. Örneğin abdestlerde de yıkamalar 1 defa farz 3 defa yıkamak sünnettir. Bu sünnet bir çok alanda uygulanabilir ve sünnet sevabı alınabilir. Senin bir defa yıkaman gerekir. Üç defa yıkamanda bu temizliği güzelleştirir.

 5. 5
  dişhekimi1
  Üye
  Selamun aleyküm.
  benim bir takım takıntılarım var.bunlardan bir türlü kurtulamıyorum.ergenliğe girdikten birkaç ay sonra başladı sorunum.o zamanlar bilmiyordum.cünüp gezerdim.meniyi her yere sürerdim.sonra cünüp gezmenin haram olduğunu öğrendim.öğrendikten sonra dokunduğum her şey takıntı olmaya başladı.kumandaya dokunduktan sonra elimi yıkamaya başladım.koltuğun kenarlarını kollarımı koyduktan sonra kollarımı ve elimi 5 defa sabunlamaya başladım.kolumda çatlaklar olmaya başladı.kitaplar,masalar,arkadaşlarımın okul çantaları(onlarda aynı şeyi yapmış olabilir düşüncesi),mutfak eşyaları,buzdolabının kapağı,sıra,kitaplar,halı,başkasının kalemi...aklınıza ne geliyorsa...hatta anneme,babama,kardeşime dokunduğumda bile gidip ellerimi dirseğime kadar yıkıyorum.birisiyle tokalaşmak istemiyorum.sanki ondan bana meni bulaşacakmış hissi veriyor.ne yapmalıyım lütfen yardım edin

+ Yorum Gönder

sperm nasıl temizlenir