+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Evlilikte burçlar göz önünde bulundurulmalı mıdır? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. 1
  Misafir

  Evlilikte burçlar göz önünde bulundurulmalı mıdır?

  Sual: Merhaba. Evlilik niyetiyle biriyle tanıştım bir süre konuştuk ve uygun olduğunu düşünerek ailelerimize açıldık, henüz söz, nişan yok bu durum yaklaştıkça isteklerimizi açık açık söylemeye başladık ve aramızda sorunlar çıkmaya başladı. Bir gün denk geldi ve burç özelliklerine baktım, aramızda çıkan tartışmaların büyük bir çoğunluğunun bu özelliklerden kaynaklandığını gördüm bazı sitelerde ikimizin burcunun hiç anlaşamayacağı ve evlenemeyeceği yazıyordu. Dinde burçların bu kadar büyük bir yeri var mıdır ve evlenirken bu konu dikkate alınmalı mıdır? ? 2. 2
  arifselim
  Yönetici

  Yorum: Evlilikte burçlar göz önünde bulundurulmalı mıdır?


  Reklam  Cevap: Merhaba kardeşim. Burçlar ile ilgili bilgiler üzerinden hareket etmek ve karar vermek yanlıştır. Gayba ait bilgileri bilen sadece Allah'tır. Yarını değil, bir saniye sonrasını bile Allah'tan başka hiç kimse bilemez. Bunun dışında bazı tahminler, işaretler olarak algılanacaksa bu caiz olabilir. Ama bu konularda gereksiz ve uydurma bir çok bilgiler vardır bunlardan şiddetle uzak durulması gerekir.

+ Yorum Gönder