Konusunu Oylayın.: Evlilikte burçlar göz önünde bulundurulmalı mıdır?

5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi
Evlilikte burçlar göz önünde bulundurulmalı mıdır?
 1. 08.Ağustos.2016, 17:58
  1
  Misafir

  Evlilikte burçlar göz önünde bulundurulmalı mıdır?


  Evlilikte burçlar göz önünde bulundurulmalı mıdır? Mumsema Merhaba. Evlilik niyetiyle biriyle tanıştım bir süre konuştuk ve uygun olduğunu düşünerek ailelerimize açıldık, henüz söz, nişan yok bu durum yaklaştıkça isteklerimizi açık açık söylemeye başladık ve aramızda sorunlar çıkmaya başladı. Bir gün denk geldi ve burç özelliklerine baktım, aramızda çıkan tartışmaların büyük bir çoğunluğunun bu özelliklerden kaynaklandığını gördüm bazı sitelerde ikimizin burcunun hiç anlaşamayacağı ve evlenemeyeceği yazıyordu. Dinde burçların bu kadar büyük bir yeri var mıdır ve evlenirken bu konu dikkate alınmalı mıdır?


 2. 08.Ağustos.2016, 17:58
  1
  Kayıtsız Üye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Kayıtsız Üye
  Misafir  Merhaba. Evlilik niyetiyle biriyle tanıştım bir süre konuştuk ve uygun olduğunu düşünerek ailelerimize açıldık, henüz söz, nişan yok bu durum yaklaştıkça isteklerimizi açık açık söylemeye başladık ve aramızda sorunlar çıkmaya başladı. Bir gün denk geldi ve burç özelliklerine baktım, aramızda çıkan tartışmaların büyük bir çoğunluğunun bu özelliklerden kaynaklandığını gördüm bazı sitelerde ikimizin burcunun hiç anlaşamayacağı ve evlenemeyeceği yazıyordu. Dinde burçların bu kadar büyük bir yeri var mıdır ve evlenirken bu konu dikkate alınmalı mıdır?

 3. 10.Ağustos.2016, 00:12
  2
  arifselim
  Yönetici

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 04.Nisan.2007
  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 25,510
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Evlilikte burçlar göz önünde bulundurulmalı mıdır?
  Merhaba kardeşim. Burçlar ile ilgili bilgiler üzerinden hareket etmek ve karar vermek yanlıştır. Gayba ait bilgileri bilen sadece Allah'tır. Yarını değil, bir saniye sonrasını bile Allah'tan başka hiç kimse bilemez. Bunun dışında bazı tahminler, işaretler olarak algılanacaksa bu caiz olabilir. Ama bu konularda gereksiz ve uydurma bir çok bilgiler vardır bunlardan şiddetle uzak durulması gerekir.


 4. 10.Ağustos.2016, 00:12
  2
  Yönetici  Merhaba kardeşim. Burçlar ile ilgili bilgiler üzerinden hareket etmek ve karar vermek yanlıştır. Gayba ait bilgileri bilen sadece Allah'tır. Yarını değil, bir saniye sonrasını bile Allah'tan başka hiç kimse bilemez. Bunun dışında bazı tahminler, işaretler olarak algılanacaksa bu caiz olabilir. Ama bu konularda gereksiz ve uydurma bir çok bilgiler vardır bunlardan şiddetle uzak durulması gerekir.
+ Yorum Gönder