Konusunu Oylayın.: Lösemiden kaybettiğim 56 günlük anne olan eşim

5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi
Lösemiden kaybettiğim 56 günlük anne olan eşim
 1. 25.Temmuz.2016, 11:26
  1
  Misafir

  Lösemiden kaybettiğim 56 günlük anne olan eşim


  Lösemiden kaybettiğim 56 günlük anne olan eşim Mumsema 1 yıl önce evlendiğim eşimin doğumdan 3 gün önce lösemi olduğunu öğrendik . Eşim çocuğumuzu dünyaya getirdikten sonra almış olduğu tedaviye rağmen 56 gün sonra vefat etti. Eşimin şehit olduğunu söylediler. Bu doğru mudur . Ben eşimi çok fazla seviyordum. Ben de onun yanına gidebilir miyim ölünce onunla öteki dünya hayatında bir araya gelebilecek miyiz. Hergün mezarına gidiyorum. Onunla konuşsam beni duyar mı beni görür mü. Mezarda ona hangi duaları okumam daha faydalıdır. O bebeğini evinde görüyor mudur bizi izliyor mudur anlatsam onları anlıyor mudur .


 2. 25.Temmuz.2016, 11:26
  1
  Kayıtsız Üye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Kayıtsız Üye
  Misafir  1 yıl önce evlendiğim eşimin doğumdan 3 gün önce lösemi olduğunu öğrendik . Eşim çocuğumuzu dünyaya getirdikten sonra almış olduğu tedaviye rağmen 56 gün sonra vefat etti. Eşimin şehit olduğunu söylediler. Bu doğru mudur . Ben eşimi çok fazla seviyordum. Ben de onun yanına gidebilir miyim ölünce onunla öteki dünya hayatında bir araya gelebilecek miyiz. Hergün mezarına gidiyorum. Onunla konuşsam beni duyar mı beni görür mü. Mezarda ona hangi duaları okumam daha faydalıdır. O bebeğini evinde görüyor mudur bizi izliyor mudur anlatsam onları anlıyor mudur .

 3. 27.Temmuz.2016, 23:30
  2
  arifselim
  Yönetici

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 04.Nisan.2007
  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 25,499
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Lösemiden kaybettiğim 56 günlük anne olan eşim
  Allah rahmet etsin ve mekanını cennet eylesin. Doğum ile ilgili bir durumdan dolayı ölenin şehit sevabı alacağı müjdesi vardır. İkiniz cennete girerseniz orda da evliliğiniz devam edecek. Mezarında gittiğinde seni duyar ve seni tanır. Evdeki bebeğini görmez ama zaman zaman onuda götürebilirsin. Mezarında içinden geldiği gibi dua edebilirsin. Eğer kuran okumayı biliyorsan kuranı kerimden yasin suresini veya dilediğin sureleri okuyabilirsin. Kuran bir rahmet vesilesidir. Allah sabrını ve mükafatını arttırsın ve bebeğini size bağışlasın kardeşim.


 4. 27.Temmuz.2016, 23:30
  2
  Yönetici  Allah rahmet etsin ve mekanını cennet eylesin. Doğum ile ilgili bir durumdan dolayı ölenin şehit sevabı alacağı müjdesi vardır. İkiniz cennete girerseniz orda da evliliğiniz devam edecek. Mezarında gittiğinde seni duyar ve seni tanır. Evdeki bebeğini görmez ama zaman zaman onuda götürebilirsin. Mezarında içinden geldiği gibi dua edebilirsin. Eğer kuran okumayı biliyorsan kuranı kerimden yasin suresini veya dilediğin sureleri okuyabilirsin. Kuran bir rahmet vesilesidir. Allah sabrını ve mükafatını arttırsın ve bebeğini size bağışlasın kardeşim.
+ Yorum Gönder