+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Rüyada enişteyle laf dalaşı yapmak Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. 1
  Misafir

  Rüyada enişteyle laf dalaşı yapmak

  Sual: Bu sıralar nedense annemle babam çok sık tartışıyor ve ben konuyu bilmesem bile annemi hep haklı görürüm çünkü babam anneme karşı sesini çok yükseltir.
  Rüyamda da yine babam anneme haksız yere bağırıp kızıyordu. Ben içten içe babama sinir olsamda sesimi çıkaramıyordum . Babam anneme bağırırken eniştem de babama gaz veriyordu çok iyi yapıyon haketti gibisinden bunları duydukça babam annemi daha da çok eziyordu. En son enişteme patladım o benim annem ve böyle diyemezsiniz falan dedim biraz sesimi yükselttim sinirim bozuldu gözüm doldu yanlarından ayrıldım o sırada babamla eniştem de arkamdan dalga geçiyorlardı.
  Anneme anlattım rüyamı annem de bu yaz psikolağa götürmeden düzeleceğimi söyledi çünkü normalde ben böyle bir şeyi biraz zor söylerim içime fazla kapanığım
  Bu rüyanın tabiri nedir okuyup vaktini ayıranlara teşekkür ederim. Hayırlı günler ? 2. 2
  arifselim
  Yönetici

  Yorum: Rüyada enişteyle laf dalaşı yapmak


  Reklam  Cevap: Merhaba kardeşim. Bazen bir şeylerden etkilendiğinde o şeyi rüyanda görebilirsin büyük ihtimalle bu rüyanda öyle görünmektedir. Bazende bu rüyada tartışmak barışmaya ve huzurlu olmaya, ağlamak ise üzüntünün yerine mutluluğun geçmesi şeklinde yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

+ Yorum Gönder

rüyada enişteyle kavga etmek

ruyada enisteyle tartismak

rüyada enişteyle tartıştığını görmekrüyada enişteyle kavga ettiğini görmekruyada enisteyle kavga etmekruyada enistesiyle tartismakrüyada enişteyle tartışmak