+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Hem çok günahkârım hemde şanssız Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. 1
  Misafir

  Hem çok günahkârım hemde şanssız

  Sual: Merhaba Arkadaslar. Yasim 15 ve ailemle yasiyorum. Ben avusturyada kaliyorum ve oturdugum yer sakin bi yer, kimseyle Dostluk kuramiyorum burda.
  Kendi kendime cok konusuyorum bazen mesela. Ve cok yanliz kaldigimdan dolayi 2,5 sene önce pis isler yaptim ( mastürbasyon ).
  Artik biktim bunlardan, 100 kere tövbe ettim bozdum . En fazla 3 ay yapmadan durabildim.
  Cok günahkarim cok. Sizce Allah beni affedermi? artik buna gerçekten bi son vermek istiyorum.
  Ve sanssizlik konusunda ise mesela geçen hafta bir komsu gelip babama benim sigara içtigimi söylemis, halbuki ben vallahi 15 senedir agzima birkere bile sürmedim. Neden ben bu kadar sanssizim? Allah beni deniyormu gerçekten bu siralar kendimi öldürmeyi bile düsünüyorum. Nolur yardim edin. Artik hayattan biktim. Keske simdi türkiyede olsaydim. Ne güzel camiiye giderdim burda bir camii bile yok yakinda.
  Tesekkürler - ismail ? 2. 2
  arifselim
  Yönetici

  Yorum: Hem çok günahkârım hemde şanssız


  Reklam  Cevap: Merhabalar İsmail kardeşim. Sen aslında tam aksine çok şanslı birisin. Çünkü bu soruları soracak bir imana ve inanca sahipsin. Olumsuz olarak gördüklerini faydalı bir duruma çevirmeye çalış. Sesiz ve sakin bir ortamı kendini geliştirmeye ve faydalı işlerle meşgul olarak değiştirebilirsin. Allah elbette bizi deneyeceği gibi, bazende bize iftira atan ve zarar veren kimselerle de karşılaşabiliriz. Sabırlı olmalısın. Mastürbasyonu terketmek için sürekli nefsinle mücadeleye devam et. Allah yardımcın olsun.

+ Yorum Gönder