+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Kadın giyim konusunda kocasına karışabilir mi? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Kadın giyim konusunda kocasına karışabilir mi?

  Sual: Ben esimin disarida tisortle ve kisa kollu gomleklerle dolasmasini istemiyorum. Disari cikarken sacini yapmasi koku surmesi ne kadar caiz? Baska kadinlara guzel gorunmek amaciyla yapmiyor belki ama erkeklerde oldugu gibi kadinlarinda nefsi var. Disarida tesetturlu yada tesettursuz birsuru kadin var. Esime bakmalari beni rahatsiz ediyor. Sosyal medyada fotograflarinin olmasi ne kadar dogru? Yorumlarda diger bayanlarin kalp koydugunu onu sevdigini yazdigi yorumlarla karsilasiyorum. Hatta fan sayfalari bile aciyorlar kalpli kalpli. Ben bundan cok rahatsiz oluyorum butun bu konularda esimie karisabilir miyim? ? 2. arifselim
  Yönetici

  Yorum: Kadın giyim konusunda kocasına karışabilir mi?


  Reklam  Cevap: Değerli kardeşim. Erkekleri ve kadınları Allah farklı özelliklerde ve çekicilikte yaratmıştır. Bir erkeğe kadınların bakması ile erkeklerin bir kadına bakması tam olarak bir değildir.

  - Erkeğin eşini kıskandığı gibi kadında eşini kıskanabilir ama kısa kollu, giyinmesi, koku sürünmesi ve benzeri basit şeyler buna bir çözüm değildir. Bunun yerine aradaki muhabbet ve güveni tesis edip kuvvetlendirmek sizi dah çok rahat ettirecektir.

  - Bir kadın veya erkek helal ve haram çizgileri neyse ona uymakla sorumludur buna rağmen kötü niyetli bakışların günahı kendilerine aittir.

  - Sosyal medyada gereksiz yere fotoğraf paylaşmak doğru değildir.

+ Yorum Gönder