Konusunu Oylayın.: İdrardaki beyaz şeyler

5 üzerinden 4.67 | Toplam : 3 kişi
İdrardaki beyaz şeyler
 1. 07.Temmuz.2016, 15:54
  1
  Misafir

  İdrardaki beyaz şeyler


  İdrardaki beyaz şeyler Mumsema hocam benim büyük bir sıkıntım var o da şu, her idrara çıktığımdan sonra meni geldi mi diye şüpheye düşüyorum ve idrarımın son damlasını parmağımla alıp ışığa tutuyorum. eğer şeffaf ve içinde herhangi hiçbirşey yoksa rahatlıyorum ama genelde ondan sonraki neredeyse her idrardan sonra idrarımı ışığa tuttuğumda ise idrar damlasının içinde beyaz ip gibi kıl gibi ince ufak şeyler oluyor bende sperm gibi görüyorum beyaz parçaçıklar oluyor ve o an cünüp olduğumu düşünüyorum ve günün ortasında hiçbir yerde gusül alamayacağıma göre o vaktin namazlarını kılmıyorum.bu durum bende 2-3 yıldır olduğu için bu süre içinde hiç namaz da kılmadım.şimdi namaza başladım ama yine bıraktım çünkü her idrardan sonra oluyor bu durum.bazen idrarı yarıda kesip sade şeffaf idrarı görüp rahatlıyorum. bu sefer idrarın damlaları çamaşırıma bulaşıyor.ne yapacam nolur yardım edin.artık rahat gezip namaz kılmak istiyorum.allah rızası için rahatlatacak birşey söyleyin açıklayın çok araştırdım ama internette bulduklarım içimi rahatlatmadı allah rızası için yardım edin


 2. 07.Temmuz.2016, 15:54
  1
  Kayıtsız Üye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Kayıtsız Üye
  Misafir  hocam benim büyük bir sıkıntım var o da şu, her idrara çıktığımdan sonra meni geldi mi diye şüpheye düşüyorum ve idrarımın son damlasını parmağımla alıp ışığa tutuyorum. eğer şeffaf ve içinde herhangi hiçbirşey yoksa rahatlıyorum ama genelde ondan sonraki neredeyse her idrardan sonra idrarımı ışığa tuttuğumda ise idrar damlasının içinde beyaz ip gibi kıl gibi ince ufak şeyler oluyor bende sperm gibi görüyorum beyaz parçaçıklar oluyor ve o an cünüp olduğumu düşünüyorum ve günün ortasında hiçbir yerde gusül alamayacağıma göre o vaktin namazlarını kılmıyorum.bu durum bende 2-3 yıldır olduğu için bu süre içinde hiç namaz da kılmadım.şimdi namaza başladım ama yine bıraktım çünkü her idrardan sonra oluyor bu durum.bazen idrarı yarıda kesip sade şeffaf idrarı görüp rahatlıyorum. bu sefer idrarın damlaları çamaşırıma bulaşıyor.ne yapacam nolur yardım edin.artık rahat gezip namaz kılmak istiyorum.allah rızası için rahatlatacak birşey söyleyin açıklayın çok araştırdım ama internette bulduklarım içimi rahatlatmadı allah rızası için yardım edin

 3. 15.Temmuz.2016, 22:09
  2
  arifselim
  Yönetici

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 04.Nisan.2007
  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 25,495
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: İdrardaki beyaz şeyler
  İdrardan sonra bu gelen sıvı vedi olması gerekir. Vedinin hükmü tıpkı idrar gibidir. Şayet meni olsa bile şehvetsiz geldiği için zaten cünüp yapmaz gusül gerekmez. Kendine boş yere vesvese yapmışsın ve boş yere namazlarını kılmamışsın.

  İdrar sıçramaları ayrı bir şeydir bunlardan korunabilirsin biraz dikkat etmen yeterlidir. Aşırıya kaçmak vesvese yapar ve gereksiz yere kendi kendine zahmet verirsin.


 4. 15.Temmuz.2016, 22:09
  2
  Yönetici  İdrardan sonra bu gelen sıvı vedi olması gerekir. Vedinin hükmü tıpkı idrar gibidir. Şayet meni olsa bile şehvetsiz geldiği için zaten cünüp yapmaz gusül gerekmez. Kendine boş yere vesvese yapmışsın ve boş yere namazlarını kılmamışsın.

  İdrar sıçramaları ayrı bir şeydir bunlardan korunabilirsin biraz dikkat etmen yeterlidir. Aşırıya kaçmak vesvese yapar ve gereksiz yere kendi kendine zahmet verirsin.
+ Yorum Gönder