+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Babam bizi mübarek günlerde bile dövüyor Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Babam bizi mübarek günlerde bile dövüyor

  Sual: Babam annem ve beni ramazanda oruç açmaya dakikalar kala bile dövüyor. Ondan korkuyorum. Görmek dahi istemiyorum. Parası var ama öyle aç gözlü ki, her şey onun olsun istiyor. Ortada hiç sebep yokken dışarıda birine sinirlenip gelip evi başımıza yıkıyor. 24 yaşında öğretmenim. Kimseye bir şey diyemiyorum. Lütfen bize dua edin. Şu mübarek cuma gecesinde. .lütfen .
  Akrabalarimiz bize yardım etmiyor.çünkü maddi olarak durumları yok anne tarafımın, annem ondan boşanmak istemiyor .ama ben doğmadan önceden beri dayak şiddet sözlü küfür hakaret var. Cimri değil ama o kadar aç gözlü ki... bir şey aldığında suratimiza atarak verir. Keşke almasaydi dersiniz. Yaptığı her şeyi (arabasıyla kısacık mesafe bir yere götürmeyi dahi) kafamiza kakiyor. .
  dovunce ağlamamiza bile karışıyor.
  Ücretli öğretmenim üç kuruşluk paramla kpss kitabı aldım ona dahi sinirlenip dövüyor.
  Lütfen anneme ve bana dua edin.
  Allah rızası için.
  Ve bu yazıyı okuyup, çocuklarjna, hanımına bit defa bile vuran varsa bilsin ki , Allah çok büyük. İhmal etmiyor imhal ediyor. (Mühlet veriyor )
  Bir gün kesinlikle mazlumlarin intikamini alacak. ? 2. arifselim
  Yönetici

  Cevap: Babam bizi mübarek günlerde bile dövüyor


  Reklam  Cevap: Değerli kardeşim. Allah yardımcınız olsun. Sana en içten dualarımızla dua ederiz. Anneni asla yalnız bırakma ona yardımcı ol. Allah kocaya asla zulüm etme hakkını vermemiştir. Er yada geç herkes hakkettiği şeyi elbette bulacaktır. Bu tür çirkinlikleri işleyenleri Allah ıslah eylesin.

+ Yorum Gönder