+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden İstihare rüyası yorumlama Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  İstihare rüyası yorumlama

  Sual: Merabalar ben hayatımdaki kişinin benm için hayırlı olup olmadığı hakkında istihareyi uyguladım rüyamda bana bir mağaza cafe işletmecisine içtiğim şeyin parasını verdim oda para üstü bozuk olmadsığı için dönemedi önemli değil helal olsun dedim dua etti altında kalmamak için bir poşet iğne verdi.başka bir gecede çimenlerin üzerine yatmış beyaz elbiseli bir bayan vardı yanında oğlan çocuğu ve babası vardı..başka bir gecede açık pembe çok açık bir elbise giydim..bunları istihare namazına bağlamak mantıklımı yorumunuz nedir
  selamlar ? 2. arifselim
  Yönetici

  Cevap: İstihare rüyası yorumlama


  Reklam  Cevap: Merhabalar kardeşim. İstiharede görülen rüya ya hayırlı yada hayırlı değil şeklinde yorumlanır. Rüyanın en güzel tabiri insanın içine o konuda gelen histir. Bu his en açık işarettir. Eğer içine bir ferahlık gelmişse bu hayırlı manasına işaret eder.

 3. Misafir
  istihare rüya görüp gerçekleştiğini görenler şaşırsada bunu kendimde özel bir güç meziyet gibi görmüyorum.hepimiz farklı özellikte yaratıldık,kimimiz bu farklı yönü duygu ve düşünceleri ilmi bilgi,inanç yoğunluğu ile yaşayıp hisseder,kimimiz bedensel zeka yetenekleri ile bu yönünü sergiler.bu nedenle tüm bu işleyiş enerjidir.bunu doğru kullanmak başarıya ulaşmaktır.ayrıca yeteneklerimiz bize özenle bahşedilmiş birer lütuf dur.bende bu konuda elçiyim.önce Allah dan dileyip el veren erenlerden sizlerede şifa sunuyorum.

+ Yorum Gönder