Konusunu Oylayın.: İbadet yaparken vesvese gelmesi

5 üzerinden 5.00 | Toplam : 4 kişi
İbadet yaparken vesvese gelmesi
 1. 27.Haziran.2016, 01:01
  1
  Misafir

  İbadet yaparken vesvese gelmesi


  İbadet yaparken vesvese gelmesi Mumsema Herkese selamlar ben ALLAH ın isimlerini okurken yada başka bir zaman vesvese geliyor bende gitsin diye kafamı sallıyom acaba bu kafamı sallamak ibadetime engel mi? sevabı mı azaltır mı? ibadetim kabul olur mu?


 2. 27.Haziran.2016, 01:01
  1
  Kayıtsız Üye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Kayıtsız Üye
  Misafir  Herkese selamlar ben ALLAH ın isimlerini okurken yada başka bir zaman vesvese geliyor bende gitsin diye kafamı sallıyom acaba bu kafamı sallamak ibadetime engel mi? sevabı mı azaltır mı? ibadetim kabul olur mu?

 3. 27.Haziran.2016, 23:03
  2
  Fetva Meclisi
  Moderatör

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 23.Ocak.2007
  Üye No: 6
  Mesaj Sayısı: 9,440
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 102

  Cevap: İbadet yaparken vesvese gelmesi
  İbadetlerde aşırı derecede vesvese var nasıl kurtulabilirim

  İbadetlerde vesvese genelde çoğu müslümanın karşılatığı konulardan birsidir. Bu vesveselerden kurtulmanın yolu vesveselere itibar etmemekten geçer. Düşünün hırsız hiç boş eve girer mi hayır girmez Şeytanda boş kalbe girmez şeytan kalbinize girerek sizlere vesvese verip sizi yapacağınız ibadetten alı koymaya çalışır şeytanın verdiği vesvese ile sizin imanınızı çalmaya çalışır. sizlerde bu imanınızı korumak için vesveselere asla itibar etmeyiniz. 4. 27.Haziran.2016, 23:03
  2
  Moderatör  İbadetlerde aşırı derecede vesvese var nasıl kurtulabilirim

  İbadetlerde vesvese genelde çoğu müslümanın karşılatığı konulardan birsidir. Bu vesveselerden kurtulmanın yolu vesveselere itibar etmemekten geçer. Düşünün hırsız hiç boş eve girer mi hayır girmez Şeytanda boş kalbe girmez şeytan kalbinize girerek sizlere vesvese verip sizi yapacağınız ibadetten alı koymaya çalışır şeytanın verdiği vesvese ile sizin imanınızı çalmaya çalışır. sizlerde bu imanınızı korumak için vesveselere asla itibar etmeyiniz.

+ Yorum Gönder