+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Eşcinsellikten kurtulmanın bir çaresi yok mu Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Eşcinsellikten kurtulmanın bir çaresi yok mu

  Sual: Selamun Aleyküm. Merhabalar hocam. Sorum biraz uzun okursanız sevinirim. Şimdi, ben bir eşcinselim ve hamdolsun şükürler olsun müslümanım. Livata adlı günaha bir kaç kez yakalandım ama Yüce Allahımın verdiği iradeyle tövbe mi ettim ve olabildiğince eşcinsellikten uzak duruyorum. Çünkü çok büyük bir günah olduğunu biliyorum. Ve yaptığım şeyler içinde pişmanım. Umarım Allahtan inşAllah bizim günahlarımızı affeyler. Şimdi asıl konuya dönecek olursak biz müslüman eşcinsellerin durumu ne olacak ? İleride kendime bir evlilik düşünemiyorum. Yuva kurmak istiyorum ama imkansız gibi duruyor. Ne yazıkki karşı cinsime en ufak bir cinsel istek duymuyorum. Bizler bu eşcinsellikle imtihan mı ediliyoruz ? Cennete giremeyecek miyiz ? Yüce Allahımızın sevilmeyen kullarından mıyız ? Yine de şükür ediyorum sağlığım yerinde ama bu pis hastalık var yakamda. Orucumu tutuyorum en yakın zamanda 5 vakit namazıma da başlayacağım. Bu eşcinsellikten kurtulmanın bir çaresi yok mu ? 2. Muslim
  Üye

  Cevap: Eşcinsellikten kurtulmanın bir çaresi yok mu


  Reklam  Cevap: kardeşim, bu imtihandır ALLAH u alem. sabret, tövbe ettim yazmışsın. sabret bir daha dönme o pis işe. rabbim sana ve senin imtihaninla imtihan olan müslüman kardeşlerimize yardım etsin. unutma, o kimseyi gücünün yettiginden fazlasıyla sınamaz. ayrıca cennete girmek için olmazsa olmaz şart imandır. müslüman ölen "herkes" biiznillah girecektir cennete. namaza başla inşallah daha huzurlu ve bu fiile karşı daha isteksiz olursun inşallah. ALLAH yardım etsin, başarı ALLAH tandır.

 3. Misafir
  teşekkür ederim Allah razı olsun cevap için...

+ Yorum Gönder