+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Faydalı olamamak ve akılsızlık Konusununa Bakıyorsunuz..
  1. Misafir

    Faydalı olamamak ve akılsızlık

    Sual: Ben liseye giden bir gencim. Rabbime şükür ibadetlerimi yapıyorum, derslerime dikkat ediyorum ama benim bazı kusurlarım var.

    Aileme hizmet edemiyorum. Aklım duruyor. Hiçbir şekilde hizmet edemiyorum. Çay koymasını bile beceremiyorum. İnşallah öğrenmeye çalışıcağım. Ben bazı konularda bile edepsizlik yaptığımı düşünüyorum. Utangıçlığım yüzünden başıma gelmeyen kalmıyor. Faydalı işleri bile yapamıyorum. Akılsızlık sorunum var. Belkide dinimizde bile istemeden de, bilmeden de olsa yanlış işler yapıyorum da farkında değildirim. Ama hiç şikayet etmiyorum. İsyan etmemeye çalışıyorum. Dua ediyorum ve Allah'ım kabul olsada olmasada yine sana şükrederiz. Çünkü sadece sana ibadet ederiz.

    Yardım edin. ?  2. Wakabayashi
    Devamlı Üye

    Cevap: Faydalı olamamak ve akılsızlık


    Reklam    Cevap: Sabır ve dua et kardeşim ve derslerine iyi çalış ataması kolay olan bir bölümü yaz oku üniv. Atan memur ol Allah'ın izniyle.çalış,çalış insan için çalıştığının karşılığı var.oku,oku kendi ilgi ve yeteneğine göre bir bölüm seç ama ataması kolay olsun ki zorlanmayasın hemen atanasın.ardına önüne bakma yaz gitsin.

+ Yorum Gönder