Konusunu Oylayın.: Ölen kuşun ruhu bizimle kalır mı

5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi
Ölen kuşun ruhu bizimle kalır mı
 1. 16.Mayıs.2016, 13:51
  1
  Misafir

  Ölen kuşun ruhu bizimle kalır mı


  Ölen kuşun ruhu bizimle kalır mı Mumsema Benim fıstık adında bir kuşum vardı. altı sene yaşadı. Ama bir annda öldü. Sizce cennete gittiğinde bizimle ruhu kalır mı.


 2. 16.Mayıs.2016, 13:51
  1
  esma cihan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  esma cihan
  Misafir  Benim fıstık adında bir kuşum vardı. altı sene yaşadı. Ama bir annda öldü. Sizce cennete gittiğinde bizimle ruhu kalır mı.

 3. 16.Mayıs.2016, 23:26
  2
  Misafir

  Cevap: Ölen kuşun ruhu bizimle kalır mı
  bakalim cennete girecek mi... kusun müslümanmiydi? namaz kiliyormuydu? ... tövbe estagfirullah. soruya bak... berzak aleminde kiyameti bekler ölüler. kiyamet kopunca Cennet veya cehennem gelir. ayrica Allah sevenleri ayirmaz. Allah birdir, sadece ondan yardim isteriz. büyük konusmayim, ama benim tahminim; Allah bizi cennet'te sevdigimiz dünyada ki varlikla karsilastirir. senin kusun ruhu ise belki seni Duyar, ama kesin olani berzak aleminde. yani Allah'in yaninda, diger dünyada (Ahiret'te) Allah katinda...en dogrusunu Allah Bilir. sadece bildigimi ve tahminimi anlattim.


 4. 16.Mayıs.2016, 23:26
  2
  Kayıtsız Üye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Kayıtsız Üye
  Misafir  bakalim cennete girecek mi... kusun müslümanmiydi? namaz kiliyormuydu? ... tövbe estagfirullah. soruya bak... berzak aleminde kiyameti bekler ölüler. kiyamet kopunca Cennet veya cehennem gelir. ayrica Allah sevenleri ayirmaz. Allah birdir, sadece ondan yardim isteriz. büyük konusmayim, ama benim tahminim; Allah bizi cennet'te sevdigimiz dünyada ki varlikla karsilastirir. senin kusun ruhu ise belki seni Duyar, ama kesin olani berzak aleminde. yani Allah'in yaninda, diger dünyada (Ahiret'te) Allah katinda...en dogrusunu Allah Bilir. sadece bildigimi ve tahminimi anlattim.
+ Yorum Gönder