+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden 13 yaşındayım kapanmak istiyorum Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  13 yaşındayım kapanmak istiyorum

  Sual: 13 yaşındayım kapanmak istiyorum fakat annem açık babam da asla izin vermez babam kapalı insanlara birsürü laf söylüyor ben de bundan rahatsız oluyorum ama kendisine bir şey diyemiyorum arkadaşlarım kapanacak onların anneleri de kapalı benim yaşlarımda kapalı olan kızları özeniyorum kapanmak için ne yapmalıyım ve ne zaman kapanmalıyım ? 2. #UguR
  mumsema ressamı

  Cevap: 13 yaşındayım kapanmak istiyorum


  Reklam  Cevap: Babası namaz kılan kız çocuğunun kafasına bastı diye namaz kılmasını istemiyor diye kız banyoda bile namaz kılacak duruma gelmiş. Ama kız vazgeçmemiş.

  Bu videoyu izlemenizi öneririm: 3. Misafir
  Merhaba canım. Öncelikle sana şunu söyleyeyim bluğ çağına yani ergenliğe giren her bayana kapanmak farzdır. Yani bu bor zorunluluktur, nefsi yenme işidir. Kapanıp saçma sapan giyinen çok bayan var malesef. Sen çok gençsin, ne mutlu sana ki böyle bir şeye niyetlenmişsin. Sen bu yoldan ilerlemelisin. Şüphesiz Allah sana yardım edecektir. Bir sürü zorlukla karşılaşsan da o seni bunlardan kurtaracaktır. Sen O'na güven ve niyetini güzel bir şekilde hayatına geçir. Aileni de eğer yumuşatmak istiyorsan onlara saygı çerçevesinde durumu açıklayabilirsin. Korkma, Allah'a güven. O seni mükafatlandıracak. Sakın onlardan korkuyorsun diye bu karardan vazgeçme. Sadece Alemlerin Rabb'inden kork, Yalnızca O'na secde et... Öğrenmek istediğin bir şey varsa ben sana yardımcı olacağım. Ailen sorun çıkarırsa onlarla bizzat konuşmak isterim ve dinimi tebliğ etme gayeme erişmiş olurum. İyi günler, Allah'a emanet ol canım.

 4. Misafir
  ben sunu anlamadım banyoda nasıl nazmaz kılınıyor orası seytanın yerı ..bırı bana acıklasın lutfen

 5. arifselim
  Yönetici
  Bir mecburiyet yokken elbette banyoda namaz kılınamaz ama bir insanın başka bir yeri olmazsa veya tehdit altında kalırsa o zaman banyoda bile olsa namazlarını kılması caiz olur. Allah herşeyi hakkıyla bilendir.

+ Yorum Gönder