+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Kötü ahlakımdan kurtulamıyorum Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Kötü ahlakımdan kurtulamıyorum

  Sual: Namaz kılan, haramlardan kaçmaya çalışan bir gencim. Ama kötü ahlakımdan bir türlü kurtulamıyorum. Saçma sapan bir insanım. Olur olmadık gıcıklıklar yapıyorum. İstemeden saygısızlık yapabiliyorum. Şimdi herşeyin farkımdayım. Ne kadar salak bir kişi olduğumu farkettim artık.

  Artık ibadet etmekte istemiyorum. Kötü ahlaklı olduktan sonra namaz kılmanın ne önemi var ki ? Namaz kıldın tövbe ettin okula gidince yine kötü ahlakın yüzünden üzüleceksin. Siz buyuklerimden yardim istiyorum.


  Sabir mi edeyim isyan mi edeyim kafayi yemek uzereyim Allah belami mi veriyor beni istemiyor mu anlamiyorum. Her zaman içimden Allahim canimi al demek geciyor ama peygamberimiz olumu istemeyin dediği için istemiyorum ama sabret sabret nereye kadar ? 2. Molla_Efdal
  ملا افدال

  Cevap: Kötü ahlakımdan kurtulamıyorum


  Reklam  Cevap: Selamun Aleyküm, Her ne olursa olsun namazı asla bırakma. Dualarında Allaha çokça yalvar ve merhamet dile. İnşallah kabul olur.

 3. Misafir
  Ne yaparsam yapayim kotu ahlakimdan suratsizliğimdan kurtulamiyorum namaz kiliyorum haramlardan kaciyorum ama kotu ahlakim beni bitiriyor umitsizliğe dusuruyor. kendimi bosa yoruyorum diye dusunuyorum akrabalarim arkadaslarim ogretmenlerim bile benden nefret ediyor bir turlu kurtulamiyorum amcam bile bana sert davraniyor Yas 16 ne yapicam

+ Yorum Gönder