+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Yanlış tercihim kısmetimi değiştirir mi yada engeller mi? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Yanlış tercihim kısmetimi değiştirir mi yada engeller mi?

  Sual: Benim uzun bir süredir görüştüğüm bir erkek vardı.Onunla evlenmeyi çok istiyordum hep dua ediyordum onunla evleneyim diye hayırlısı olsun da diyordum ama bir yandan da olsun diyordum ve bir dönem o benden uzaklaştı soğudu benden yani gece gündüz ağladım. herşey düzelsin onunla evleniyim diye dua ettim.O sıralarda bir kısmetim çıktı annem bana söyledi bizi bir restoranda görüştüreceklerdi. Ben aslında görüşmeyi çok istedim ama birlikte olduğum kişiyi o kadar çok takıntı haline getirmiştimki kabul etmedim. Neyse aylar sonra düzeldi eskisi gibi oldu herşey ama aradan bir süre geçti ve ben ondan uzaklaştım. Onu çok fazla istediğimi çok hata yaptığımı farkettim. Ve hayırlı değilse bitsin diye dua ettim altı ay önce ayrıldık. Artık dualarımda sadece hayırlı olanı istiyorum çok yanlış yaptığımı çok geç farkettim bu yüzden çok üzülüyorum. Beraber olduğum kişiyi çok istediğim zamanlarda başka kısmetim çıkmıştı acaba ben yaptığım tercihle kısmetimi geri çevirmiş mi oluyorum? ALLAH bana bir yol sundu ve ben yanlış yolu seçtim bu hatamdan dolayı tercihimin cezasını çeker miyim? sadece geçmişte çıkan kısmetim için sormuyorum gelecek için de soruyorum cevabınızı bekliyorum şimdiden çok teşekkür ederim. ? 2. Şem'a
  YÖNETİCİ

  Cevap: Yanlış tercihim kısmetimi değiştirir mi yada engeller mi?


  Reklam  Cevap: Kısmetini kendin seçersin yani sen onaylarsın Allah da sana izin verir. evlilikler tercih meselesidir, Allah kimseyi zorlamaz.

 3. Misafir
  Bu bahsettiklerinizi biliyorum zaten benim sorum daha farklıydı

+ Yorum Gönder