+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Benden başka Allahı kimse sevmesin Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Benden başka Allahı kimse sevmesin

  Sual: Hocam ben çok zor durumdayım lütfen bana güzel bir nasihat yol gösterin ben mesela allahı seven ve diniyle uğraşan insanları kıskanıyorum çekemiyorum ve zoruma gidiyor kalbini kırmak istiyorum bende allahı seven ve dinle uğraşan biriyim benim takıntım derdim benden başka kimse allahı sevmesin diniyle uğraşmasın özelikle benim gibi gençler ne yapmam lazım? ? 2. Misafir

  Cevap: Benden başka Allahı kimse sevmesin


  Reklam  Cevap: Selamun aleyküm kardeşim. Öncelikle bu yaptığın çok yanlıştır. Doğru yola ulaşman için Rabbim yardımcın olsun. Benimsemen çok güzel fakat bir müslüman diğer müslümanlarında iyiliğini istemeli. Onlar için dua edip Allahın huzuruna yönelmeleri için çabalamalı. Böyle yaptıkça daha çok huzura ereriz. Öncelikle kendin yenemiyorsan tıbbi destek almalısın. Bir psikiyatra git ve durumunu izah et. Bu ayıp değildir. Ve Allaha bu durumdan kurtulmak için bol bol dua et. Allah yar ve yardımcın olsun.

 3. Misafir
  Rehabilitasyon merkezlerinden yardım alabilirsiniz ya da bir psikolojik danışman doktorundan-uzmanın dan da yardım alabilirsiniz.

+ Yorum Gönder