+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Sorular içtenlikle ve samimi sorulmuş ama her nedense cevaplar tatmin edici değil ve alakasız Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Sorular içtenlikle ve samimi sorulmuş ama her nedense cevaplar tatmin edici değil ve alakasız

  Sual: Değerli kardeşlerim islam dini öyle kişilerin kafasına göre yorum yazıp fetva vereceği bir din değildir. Bilgisiz yazılan cevapların günahı çok ağır olur oyleki cevap verdiğiniz kişiler sizin cevabinizdan dolayi işlediği her günah fazlası ile kişiyi o günaha yanlış yonlendirenlerin amel defterlerin yazılır. Bilginiz olmayan konularda yorum yapmayınız kardeşlerimiz yanlış yonlenmesinler. Sorularınıza cevapları En doğru şekilde bulmak için ilk önce kur-an okuyarak ve buyuk islam alımlarının kitaplarını okuyarak cevap bulunulan bilir internette kişilerin yazmış oldukları yorumlar ya eksik yada alakasız. Yurt dışındaki arkadaşlarımıza dilerlerse yakındaki camiler gidip oradan daha dogru ve uygun cevaplar bulabilirler ? 2. imam
  Üye

  Cevap: Sorular içtenlikle ve samimi sorulmuş ama her nedense cevaplar tatmin edici değil ve alakasız


  Reklam  Cevap: Haklısınız. Her kesten din öğrenilmez.
  Dini konuda cevap verecek, din öğretecek kişiler mutlaka o konuda sağlam bilgi sahibi olmalıdırlar.
  MUMSEMA sitesinde cevap yazan tüm yetkililer hamdolsun dini konuda sağlam bilgi sahibidirler.

 3. Misafir
  Bende ara sıra siteyi ziyaret eden biriyim. Konuyu ben açmadım. Bazen bende sorulan sorulara öğrendiğim cevapları yazıyorum. Öğrenen öğretsin hesabı. Karışık olan konulara girmiyorum. Siz daha iyi bilirsiniz.

+ Yorum Gönder