+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Olmak istemediğim gibi biriyim ve mutsuzum Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Olmak istemediğim gibi biriyim ve mutsuzum

  Sual: Eşimle 13 yıldır evliyim 4 çocuğum var. Bana göre güzel giden bir evliliğim var fakat eşim öyle düşünmüyor. Cinsel soğukum ve duygularımı gösteremiyorum hiç kimseye karşı.. Bu çok kötü ama elimde değil malesef bu hep böyleydi ben ne anneme ne çocuklarıma dokunmaktan çok hoşlanmıyorum. Mesafeli olmam gerekiyor. Cilveli hiç değilim fakat eşim sürekli öyle olmamı istiyor. Eşime karşı özel ilgi gösteremiyorum fakat onu seviyorum ve evliliğimin bitmesini de istemiyorum. Evin her türlü işlerini ben hallederim çocuklarla hep ben ilgilenirim eşimin istediği bişey olursa hep yaparım. Yapamadığım pek bişey yoktur genel olarak hayatta bir şey hariç o da eşime sevgimi göstermek ona yaklaşmak. Elimde değil ama değişmiyor. Ne yapabilirim bilmiyorum. Eşim iyice soğuyor benden😔 ? 2. Şema
  el-âsa limen âsa

  Cevap: Olmak istemediğim gibi biriyim ve mutsuzum


  Reklam  Cevap: Eşinizi soğutmanız demek ailenizin bitmesi demektir.
  Onun için Allahtan bu konuda her farz namazdan sonra dua edin isteyin, sevdiğiniz eşiniz neyi seviyorsa siz onu sevmeseniz de kendinizi zorlayın ve yapmaya çalışın.
  Allah muhabbetinizi artırsın.

+ Yorum Gönder