+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Dinimizde eşlerin ayrı yatması Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Dinimizde eşlerin ayrı yatması

  Sual: Merhaba benim sorum şöyle

  Eşimin annesi ve babası ile benim annem ve babam kavga etti. Kavga olunca eşimle aramız açıldı. 1 ay boyunca birbirimizle konuşmadık. Geçen hafta eşiminin yanına gittim özür diledim gereksiz yere kavga ettiğimizi söyledim. Oda bana hak verdi. (çok afedersiniz sorum bu konu ile ilgili) bizim yataklarımız eşimle 1 ay boyunca ayrıydı geçen hafta yataklarımızı birleştirdik. (çok afedersiniz) o gün eşime yaklaşmak istedim (cima için) ama o istemedi. Bana "O gün söylediklerinden sonra senle bırak ilişkiye girmeyi aynı yerde bulunmak bile gücüme gidiyor." dedi. Bende her ne kadar haklı olsamda tekrar özür diledim. Ama eşim işi sürekli yokuşa sürüyor. Kendisine yaklaşmama izin vermiyor. Ertesi gün eşimi karşıma aldım "Bak biliyorum bir kavga ettik ama bunu eşlik görevlerimizin engellemesi yanlış. Ben saatlerce senin ve çocuklarımız için çalışıyorum. Yeri geliyo gözümden uyku akarken işe gittiğim oluyo. Senden istediğim sadece güleryüz göstermen. Ben 35 yaşında adamım çalıştığım yerde namahrem kişiler var benim senden isteğim bir karının kocasına gösterdiği ilgiyi bana göstermen. Ben seni hem bi yuvamız olsun hemde şeytana yenik düşüp zina etmeyeyim diye evlendim " dedim. Ama eşim özür dilememe rağmen "Bana çok ağır kelimeler kullandın" diyor. Bakın sayın hocalarım bu güne kadar küs olsam dahi karımın isteklerini hep yerine getirmeye çalıştım. Küs olduğumuz 1 ay boyunca oğluma "Git annen bir şey istiyor mu sor" diye gönderdim. Bunları gösteriş için söylemiyorum tabi benim isteğim karımın bana yeterli ilgiyi bana göstermesi.

  Sorum şu karıma en son (cima için) yaklaşmak istediğimde günün geldiğini söyledi. Bende yaklaşmadım ama eşimin duygularını yenik düştüğü kanaatindeyim. Ben şimdi af buyurun şehvetimi dindirmek için masturbasyon yapmam caiz mi? Birde (Allah korusun) zina tehlikesine düşersem eşimin bunda bir payı var mı? ? 2. Misafir

  Cevap: Dinimizde eşlerin ayrı yatması


  Reklam  Cevap: Dinimizde kari koca üç gunden fazla kus kalamaz ayri yatamaz uc gunu geçerse melekler onlara lanet ederler aile sorunlari da iliskiye yansitilmamali kari koca birbirini tamamlamalidir böyle olursa kadin gunaha girer kadin erkeginin gözünün harama kacmamasina dikkat edecek esine karşı gorevlerini yerine getirmekle mukelleftir.

+ Yorum Gönder
dinimizde ayri yatmak,  kari kocanin ayri yatmasinin dinimizdeki yeri