Konusunu Oylayın.: Kayınvalidem ve kayınpederim misafirlerim varken habersiz geliyorlar

5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi
Kayınvalidem ve kayınpederim misafirlerim varken habersiz geliyorlar
 1. 11.Mart.2016, 14:25
  1
  Misafir

  Kayınvalidem ve kayınpederim misafirlerim varken habersiz geliyorlar


  Kayınvalidem ve kayınpederim misafirlerim varken habersiz geliyorlar Mumsema Merabalar rahatsız olduğum konu şudur ki .bir aksam dayimlar bana gelecekler misafir ilk defa evime girecekler kalabalık olacagini biliyorum .benim tarafim olduğu için kizkardesimi ve annemide Cagir dediler. Ama kaynanami davet etmedim çünkü dayimlarda olacagi için ve gençlerde olacağı için sıkılir diye düşündüm. Kayinpederimi de alip aksam zart diye geldiler şok oldum. Yüzüm kipkirmizi oldum. Bu onlardan utanmak değil asla. Kayinpederim yasli ve konuştuğu tek konu siyasettir .herkesi konuşmalarıyla sıktı maalesef...akraba olduğu için herkes birlikte oturacakti kayinpederim olduğu için ayri oturuldu...bizimkiler gelin tarafini eleştirmeyi çok severler ve kiskanirlar çünkü kaynanamin tarafi görümcesi yüzünden hiç evine girememiş.hala daha kimseyle görüşmez neredeyse annesini bile kovdurmuslar. Maalesef içten içe annem gelse kalsa dahi bi kiskanclik sezerim. Sadece bana değil eltimede çok yapiyolar ama uzakta olduğu için sıkinti değil biz ayni sehirdeyiz evlerimiz uzak. Ama onun cozumude bizim siteye tasinmakla halledecekler sanirim. Sürekli denetleyecekler gelenime gidenime karisacaklar. Genç misafir gelince erken kalkmayida bilmiyorlar. Rabbim ailelerimize huzurversin .eşim etkisiz eleman ailesine asla toz kondurmaz..


 2. 11.Mart.2016, 14:25
  1
  merve-55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  merve-55
  Misafir  Merabalar rahatsız olduğum konu şudur ki .bir aksam dayimlar bana gelecekler misafir ilk defa evime girecekler kalabalık olacagini biliyorum .benim tarafim olduğu için kizkardesimi ve annemide Cagir dediler. Ama kaynanami davet etmedim çünkü dayimlarda olacagi için ve gençlerde olacağı için sıkılir diye düşündüm. Kayinpederimi de alip aksam zart diye geldiler şok oldum. Yüzüm kipkirmizi oldum. Bu onlardan utanmak değil asla. Kayinpederim yasli ve konuştuğu tek konu siyasettir .herkesi konuşmalarıyla sıktı maalesef...akraba olduğu için herkes birlikte oturacakti kayinpederim olduğu için ayri oturuldu...bizimkiler gelin tarafini eleştirmeyi çok severler ve kiskanirlar çünkü kaynanamin tarafi görümcesi yüzünden hiç evine girememiş.hala daha kimseyle görüşmez neredeyse annesini bile kovdurmuslar. Maalesef içten içe annem gelse kalsa dahi bi kiskanclik sezerim. Sadece bana değil eltimede çok yapiyolar ama uzakta olduğu için sıkinti değil biz ayni sehirdeyiz evlerimiz uzak. Ama onun cozumude bizim siteye tasinmakla halledecekler sanirim. Sürekli denetleyecekler gelenime gidenime karisacaklar. Genç misafir gelince erken kalkmayida bilmiyorlar. Rabbim ailelerimize huzurversin .eşim etkisiz eleman ailesine asla toz kondurmaz..

 3. 13.Mart.2016, 01:49
  2
  Şema
  Moderatör

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 20.Mart.2007
  Üye No: 123
  Mesaj Sayısı: 9,307
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 103

  Cevap: Kayınvalidem ve kayınpederim misafirlerim varken habersiz geliyorlar
  Güzel ahlaklı bir kadın asla kayın babasına ve kayınvalidesine "Zart diye geldiler" demez ve onları da yakın akraba görür.
  Kardeş, bu senin imtihanın Allah seni onlarla sınıyor ve amel ve sözlerin kaydediliyor unutma


 4. 13.Mart.2016, 01:49
  2
  Moderatör  Güzel ahlaklı bir kadın asla kayın babasına ve kayınvalidesine "Zart diye geldiler" demez ve onları da yakın akraba görür.
  Kardeş, bu senin imtihanın Allah seni onlarla sınıyor ve amel ve sözlerin kaydediliyor unutma
+ Yorum Gönder