Konusunu Oylayın.: Küsen arkadaşım barışmıyor ne yapmalıyım

5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi
Küsen arkadaşım barışmıyor ne yapmalıyım
 1. 29.Şubat.2016, 15:18
  1
  Misafir

  Küsen arkadaşım barışmıyor ne yapmalıyım


  Küsen arkadaşım barışmıyor ne yapmalıyım Mumsema Bu sene liseye yeni başladım. Lisenin başında iyi arkadaş olduğum bir kız, sınıftaki başka bir arkadaşımın kız sevgilisinin arkadaşıydı, Sonra bir gün (ekim-kasım arası) bu sevgililerin kız olanının annesinin öğrenmiş olma ihtimali vardı. Ben ve iki sevgili olan arkadaşlarım, 1 derse girmedik ne yapabiliyoruz diye düşündük. Sonra sınıfa girdiğimde o şimdi küsen arkadaşım ağlıyordu. Bana "insanların arkasından konuşmaya hakkın yok" diye bağırıp sınıftan çıktı bu sırada 1 ay arasında aramız çok soğuktu. Ne zaman konuşmayı denesem, bir şekilde bana bağırarak, konuşmama fırsat vermeyerek, laf sokarak susturdu. Sonradan öğrendim ki birisi ona, benim herkese "Gülcan (küsen kız) beyzanın(kız olan sevgili) annesini arayıp her şeyi anlattı" dediğimi söylemiş. Ki ben öyle bir şey söylemedim. (bunun dışında o whatsapptan bana Neredesin yazdığında, o anki stresle biraz atarlı çıktım ama abartılı halde değil). Hala aramız çok açık ve bana iftira atıp değerimi düşürmeye çalışıyor. Ben onunla barışmak için elimden geleni yaptım, kaç kere özür diledim ama o kesinnlikle ve asla bana inanmıyor. Ne yapmalıyım?


 2. 29.Şubat.2016, 15:18
  1
  Kayıtsız Üye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Kayıtsız Üye
  Misafir  Bu sene liseye yeni başladım. Lisenin başında iyi arkadaş olduğum bir kız, sınıftaki başka bir arkadaşımın kız sevgilisinin arkadaşıydı, Sonra bir gün (ekim-kasım arası) bu sevgililerin kız olanının annesinin öğrenmiş olma ihtimali vardı. Ben ve iki sevgili olan arkadaşlarım, 1 derse girmedik ne yapabiliyoruz diye düşündük. Sonra sınıfa girdiğimde o şimdi küsen arkadaşım ağlıyordu. Bana "insanların arkasından konuşmaya hakkın yok" diye bağırıp sınıftan çıktı bu sırada 1 ay arasında aramız çok soğuktu. Ne zaman konuşmayı denesem, bir şekilde bana bağırarak, konuşmama fırsat vermeyerek, laf sokarak susturdu. Sonradan öğrendim ki birisi ona, benim herkese "Gülcan (küsen kız) beyzanın(kız olan sevgili) annesini arayıp her şeyi anlattı" dediğimi söylemiş. Ki ben öyle bir şey söylemedim. (bunun dışında o whatsapptan bana Neredesin yazdığında, o anki stresle biraz atarlı çıktım ama abartılı halde değil). Hala aramız çok açık ve bana iftira atıp değerimi düşürmeye çalışıyor. Ben onunla barışmak için elimden geleni yaptım, kaç kere özür diledim ama o kesinnlikle ve asla bana inanmıyor. Ne yapmalıyım?

 3. 02.Mart.2016, 23:28
  2
  jerusselam
  Devamlı Üye

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 25.Şubat.2013
  Üye No: 100353
  Mesaj Sayısı: 4,150
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 42

  Cevap: Küsen arkadaşım barışmıyor ne yapmalıyım
  kardeşim ben sana bu konuda şöyle cevap. vereyim dinimizde karşı cinsle arkadaşlık kurmak sevgili olmak haramdır.zinaya götürdüğü için haramdır..harama götüren yollarda haramdır.


 4. 02.Mart.2016, 23:28
  2
  Devamlı Üye  kardeşim ben sana bu konuda şöyle cevap. vereyim dinimizde karşı cinsle arkadaşlık kurmak sevgili olmak haramdır.zinaya götürdüğü için haramdır..harama götüren yollarda haramdır.
+ Yorum Gönder