+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Eski karımı bulamıyorum nasıl boşarım Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Eski karımı bulamıyorum nasıl boşarım

  Sual: Başlamadan önce sitede sorumu cevap verenler için şimdiden teşekkür ederim. Ben 30 yaşında bekar birisiyim 4 sene önce evlenmeye niyet etmiştim biraz birikimim vardı. Evleneceğim bayana güvenim sonsuzdu üstelik aynı iş yerinde çalışıyorduk. Nikaha 3 ay kala memleketteki (kendisini büyüten) teyzesinin ciddi bir hastalığı olduğunu ve ameliyat olması gerektiğini söyledi. Bende evlilik için biriktirdiğim paraları verdim (nerdeyse 80-90 bin TL). Paraları aldıktan 1 hafta sonra memlekete gitti. Memlekte gittikten sonra beni aradı ve ameliyet parasının yetersiz olduğunu söyledi. Ben de bankadan ihtiyaç kredisi çekip gönderdim. Ertesi hafta onu aradığımda telefonunu açmadı 2 hafta 3 hafta derken dolandırıldığımı anladım. Hem güvenim sarılmıştı hemde evlilik için biriktiediğim paralımı kaybetmiş üstelik birde borca girmiştim. Şimdi Şükür borcumu ödedim ve yeni bir bayanla evlenme kararı aldım.

  Sorum şu beni kandıran bayan benle dini nikah yaptı yeni evleneceğim bayanla evlenem için beni kandıran bayanla dinen nasıl boşanmam gerekir. Telefonlarıma çıkmıyor bende "seni boşadım" diyemiyorum ne yapmam gerek? ? 2. Şema
  el-âsa limen âsa

  Cevap: Eski karımı bulamıyorum nasıl boşarım


  Reklam  Cevap:
  Sorum şu beni kandıran bayan benle dini nikah yaptı yeni evleneceğim bayanla evlenem için beni kandıran bayanla dinen nasıl boşanmam gerekir. Telefonlarıma çıkmıyor bende "seni boşadım" diyemiyorum ne yapmam gerek?
  iki şahit tutarsın ve 3 defa onu boşadım dersin. Allah hayırlı bir eş nasip etsin.

+ Yorum Gönder