+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Bayan öğretmenler dikkat çekecek elbiseler giyiniyor Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Bayan öğretmenler dikkat çekecek elbiseler giyiniyor

  Sual: Selamun Aleyküm abilerim ben lise 1 öğrencisiyim benim beden dersi haric diger butun derslerimin ogretmenleri bayan ve %80 i dikkat cekicek seyleri giyiyorlar ve ben dersi rahat dinleyemiyorum harama bakmamak icin genelde tahtaya yazi yaziyorlar ve ben konu neredeyse bittikten sonra yaziyorum %50 sini anlamiyorum konunun bu yaptiklarim sevapmidir ? nasil dersi dinleyebilirim rahatca dua ediyorum Elhamdülillah duadan baska yapacagim birseyler varmidir ? cevaplayanlar icin cok tesekkur ederim tekrar Selamun Aleyküm ? 2. Şema
  el-âsa limen âsa

  Cevap: Bayan öğretmenler dikkat çekecek elbiseler giyiniyor


  Reklam  Cevap: Harama bakmayacağın bir okul seç diyeceğim ama imam hatip okullarında bile az da olsa maalesef dikkat çekici açık elbise giyen kadın öğretmenler var.
  Harama bakmamak için çaba sarf etmen elbette sevaptır ama derslerini anlamaya çalış ihmal etme.


 3. haci
  Özel Üye
  Gençler, yeryüzünde güzel ahlakın yayılması, , iyiliği emredip kötülükten sakındırma görevini üstlenmelidirler. Tüm bunların temelini , kendilerinden önceki salih mü'minlerin yaşamını örnek almalıdırlar. Böylece dünyanın, çok yakın olan, aydınlık günlerine yaklaşılmasına mü'min gençler bu çabalarıyla vesile olacaklardır.

+ Yorum Gönder