+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Kimse beni sevmiyor içimde nefret oluşuyor Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Kimse beni sevmiyor içimde nefret oluşuyor

  Sual: Bu Allah'ın bir imtihanı mı ?
  Kimse beni sevmiyor. On beş yaşındayım ve çirkin bir çocuğum. Annem, babam, amcalarım bile benden nefret ediyor. Hep ağlıyorum. Onlara karşı içimde nefret oluşuyor. Kendimden zaten nefret ediyorum. Hiçbir işi başaramayan bir çocuğum. Bir sürü sıkıntılarım var. Vücudum aynı kadın vücuduna benziyor. Taciz ediliyorum. Hayattan nefret edecek duruma geldim. Silah alacak parayı biriktirdikten sonra intihar etmeyi planlıyorum. Allah'a isyan etmek istemiyorum. ? 2. haci
  Özel Üye

  Cevap: Kimse beni sevmiyor içimde nefret oluşuyor


  Reklam  Cevap: şöyle bir etrafına bir bak bakalım dertsiz sorunu olmayan kimse varmı?hani ayette;sizden öncekilerin başına gelen sizin başınıza gelmeden cennete girebileceğinizimi sandınız.bunu sahabe dönemindeki yaşantıyla kıyaslamamak lazım o günün şartları öyle imtihandı bu günün şartları başka imtihan.güzellik ise gelip geciçi bir şeydir nice güzel insanların gençlik fotolarına bir bak bakalım.mühim olan insanın iç güzelliği.sevmek ise şahsen benim düşünçem Allah beni sevsin yeter kimsenin beni sevmesini beklemem.güzel kardeşim son tavsiyem helalı haramı sana anlataçak insanlarla otur kalk inanıyorum ki faydasını ziyadesiyle göreçeksin.

+ Yorum Gönder