Konusunu Oylayın.: Tecavüze uğradım çocuğu doğurdum ve öldü

5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi
Tecavüze uğradım çocuğu doğurdum ve öldü
 1. 03.Aralık.2015, 03:23
  1
  Misafir

  Tecavüze uğradım çocuğu doğurdum ve öldü


  Tecavüze uğradım çocuğu doğurdum ve öldü Mumsema ben tecavüze uğradım ve hamile kaldım.11 aylık oldu bebeğim doğmadı.sancılarım başlayınca hastaneye gitmek zorunda kaldım.ailemede herşeyi hastanede anlattım.düşürmek istedim yapamadım yapamazdım.doğmasını bekledim doğurup bırakırım die ama olmadı.belki vicdansız bir anne olucaktım ama keşke yaşasaydı.kendimi öldürür ona kıyamazdım.şuanda kimsizler mezarlığında yatıyo hastanede göremedim mezarına gidemiorum psikolojim darma duman ne yapmam gerekiyor ??doğuma 1 hfta kala öldü hissettim aslında ama genede bekledim sezaryana alındım apar topar 5.100 gr olduğu için doğması imkansız dediler.hissettim ama bişey yapamadım çok pişmanımhiç doktorada muyane olmaya gitmedim akıl verin allah aşkına ciğerim yanıyor.


 2. 03.Aralık.2015, 03:23
  1
  Kayıtsız Üye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Kayıtsız Üye
  Misafir  ben tecavüze uğradım ve hamile kaldım.11 aylık oldu bebeğim doğmadı.sancılarım başlayınca hastaneye gitmek zorunda kaldım.ailemede herşeyi hastanede anlattım.düşürmek istedim yapamadım yapamazdım.doğmasını bekledim doğurup bırakırım die ama olmadı.belki vicdansız bir anne olucaktım ama keşke yaşasaydı.kendimi öldürür ona kıyamazdım.şuanda kimsizler mezarlığında yatıyo hastanede göremedim mezarına gidemiorum psikolojim darma duman ne yapmam gerekiyor ??doğuma 1 hfta kala öldü hissettim aslında ama genede bekledim sezaryana alındım apar topar 5.100 gr olduğu için doğması imkansız dediler.hissettim ama bişey yapamadım çok pişmanımhiç doktorada muyane olmaya gitmedim akıl verin allah aşkına ciğerim yanıyor.

 3. 07.Aralık.2015, 19:21
  2
  Fetva Meclisi
  Moderatör

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 23.Ocak.2007
  Üye No: 6
  Mesaj Sayısı: 9,440
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 102

  Cevap: Tecavüze uğradım çocuğu doğurdum ve öldü
  Tecavüzden dolayı anne ve çocuk asla kınanmaz. Suç ve sorumluluk tecavüz edenedir. Eğer sizler kasıtlı olarak çocuğun ölümüne sebebiyet vermiş iseniz Allah'tan af ve mağfiret dileyiniz sizlere tavsiyemiz bir psikoloji doktoruna görünmenizdir.


 4. 07.Aralık.2015, 19:21
  2
  Moderatör  Tecavüzden dolayı anne ve çocuk asla kınanmaz. Suç ve sorumluluk tecavüz edenedir. Eğer sizler kasıtlı olarak çocuğun ölümüne sebebiyet vermiş iseniz Allah'tan af ve mağfiret dileyiniz sizlere tavsiyemiz bir psikoloji doktoruna görünmenizdir.
+ Yorum Gönder