Konusunu Oylayın.: Ateist biriyle arkadaş olmak günah mı

5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi
Ateist biriyle arkadaş olmak günah mı
 1. 17.Kasım.2015, 22:43
  1
  Misafir

  Ateist biriyle arkadaş olmak günah mı


  Ateist biriyle arkadaş olmak günah mı Mumsema Ateist bir arkadaşım var aynı sınıftayız ve oldukça samimiyiz. Şuan Dinimize,Peygamberimize,Allahımıza herhangi bir söylemde bulunmadı fakat içime bir kuşku düştü bu arkadaşımla dostluk'ta bulunmam herhangi bir sorun teşkil edermi ? Şimdiden teşekkürler.


 2. 17.Kasım.2015, 22:43
  1
  Kerim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Kerim
  Misafir  Ateist bir arkadaşım var aynı sınıftayız ve oldukça samimiyiz. Şuan Dinimize,Peygamberimize,Allahımıza herhangi bir söylemde bulunmadı fakat içime bir kuşku düştü bu arkadaşımla dostluk'ta bulunmam herhangi bir sorun teşkil edermi ? Şimdiden teşekkürler.

 3. 18.Kasım.2015, 15:10
  2
  yasemin
  Mum Ve Merhem Olabilmek..

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 18.Eylül.2014
  Üye No: 104691
  Mesaj Sayısı: 1,409
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 15
  Bulunduğu yer: Allah'ıma Seferdeyim..

  Cevap: Ateist biriyle arkadaş olmak günah mı
  Bizim yapmamız gereken bizi Allaha götürecek dostlar bulmak . Fakat belkide sen o arkadaşını Allaha gotureceksin . Belki Onun hakyolu bulmasında vesile olacaksın. Ona Allahi anlat , insallah bu konuda cok sert ve değişmeyen fikirlere sahip değildir. Seytan bile Allahi kabul ederken bu insanlara noluyor bilemiyorum. Hayırla kal kardeş insallah birinin vesilesidirsin.


 4. 18.Kasım.2015, 15:10
  2
  Mum Ve Merhem Olabilmek..  Bizim yapmamız gereken bizi Allaha götürecek dostlar bulmak . Fakat belkide sen o arkadaşını Allaha gotureceksin . Belki Onun hakyolu bulmasında vesile olacaksın. Ona Allahi anlat , insallah bu konuda cok sert ve değişmeyen fikirlere sahip değildir. Seytan bile Allahi kabul ederken bu insanlara noluyor bilemiyorum. Hayırla kal kardeş insallah birinin vesilesidirsin.
+ Yorum Gönder