+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Hadım Olmak Caiz Mi? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Hadım Olmak Caiz Mi?

  Sual: Hadım Nedir, Hadım Etmek Ne Demektir?

  Merhaba. Bildiginiz gibi saglikli plan bir insanda cinsel hormonlar devreye girmektesir ancak; ben artik vücudumda bu hormonu üretmek istemiyorum. Kimyasal ya da fiziksel yolla kastre edilmek istiyorum. Geçici ya da kalici olarak. By hormone beni yoruyor, bosyere enerjimi caliyor, konsantrasyonumu dagitiyor, sinirli kalmama sebep oluyor. He zaman vucudumdan atsam bir zehirden be pislikten kurtulmuscasina rahatliyorum ayni hacet gidermek gibi. Ben bir insan olarak cinsimin hayvani dogasini yasamak istemiyorum, uremekte istemiyorum. Ben bu islemi uygulatirsam gunahinin buyuklugu ne kadar olur, kefareti nasil odenir? Ayrica kucuklugumden Helen bircok psikiyatrik problem in ustune bu sorun binince yasam sevincim tamamiyle yok oluyor. Bana oruc tut demeyin. Hormonlarin vucudumun enerjisi calmasi yetmiyormus gibi bir de besinsiz mi birakayim? Bu zehirin vucudumdaki uretimini enazindan psikolojik yeterlilige varincaya kadar kimyasal sekilde durdurmak olmadi tamamen kokunden fiziksel halde hallettirmek istiyorum. Islam hadim plan insanlari asagilik gorur mu by arada? ? 2. İslam
  Kur'an Hadimi

  Cevap: Hadım Olmak Caiz Mi?


  Reklam  Cevap: Hadım olmak demek, fıtratı değiştirmek demek olduğu için günahtır haramdır.

 3. Misafir
  Ne kadar günahtır onu sormuştum birisi cevap verebilirse sevinirim. Ayrıca; ne önerirsiniz? Neden kullanmadığım bir organı işlevselleştirmeyeyim bunu anlamakta zorluk çekiyorum aslında, bana hiçbir yararı yok yaşamımı etkileyen bir organda değil.

 4. Misafir
  Kardes psikolojik sorunlarının oldugunu yazmıssın ,su anki düsüncelerin o sorunlarının olmasından dolayıdır.psikolojini düzeltmeye calıs terapi yetmiyorsa ilac kullanmaya bak bir müddet ve ilaclarını keyfi kesme.birkac sene sonra simdiki gibi düsünmeyebilir yaptıklarına pisman olabilirsin.Allah seni insan olarak yaratmıs fıtri hallerin var bunları kökünden kesmen dogru olmaz.hastalıgından dolayı bu tür düsüncelerin aklına geldigini bilmelisin vesveseden ibaret.

+ Yorum Gönder
gecici hadımlık nasıl olunur