+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Manevi huzurum kayboldu bunun için bir çözüm var mı Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Manevi huzurum kayboldu bunun için bir çözüm var mı

  Sual: İçimde Allah a en yakın olma duygusu var olabilinecek en yakın halde olmak istiyorum ama bu duygu maalesef farklı bir boyuta geçti yani ne kadar namaz kılsam kuran okusam bunlar yetersiz dünyada ne amel işleyenler var diyor içimden bir ses ne yapsam huzur bulamıyorum en büyük ameli bulmam lazım en uzun ömrü yaşamam lazım diye düşünceler geliyor ne yapsam huzur yok içimde bir de eskiden namaz kılmayanlara üzülürdüm inanmayanlara üzülürdüm hep anlatmak isterdim şimdi sevap olsun diye anlatmak geliyor içimden manevi huzurum kayboldu bunun için bir çözüm var mı dua okuyorum . ? 2. arifselim
  Yönetici

  Cevap: Manevi huzurum kayboldu bunun için bir çözüm var mı


  Reklam  Cevap: İnsanın daha fazla ibadet etmeyi dilemesi elbette güzeldir ama bu düşünceler sizi vesveselere götürmemeli çünkü şeytan bazen insana ne yaparsan yap az yapıyorsun zaten eksik yapıyorsun veya asla hakkını veremezsin gibi telkinlerde bulunur bu tür benzeri vesveselere kulak tıkayıp işleyebildiğiniz kadarını işleyip Allah'a tevekkül ediniz.

+ Yorum Gönder