Konusunu Oylayın.: Yalan ortaya çıkarmak uyarmak

5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi
Yalan ortaya çıkarmak uyarmak
 1. 24.Haziran.2015, 02:25
  1
  Misafir

  Yalan ortaya çıkarmak uyarmak


  Yalan ortaya çıkarmak uyarmak Mumsema slm . ben çok huzursuzum .kişi çok defasında yalanları yada para mevzularında yalan söyleyerek talebi ve sürekli küçükte olsa bişileri başkalarına ödetme aldırma gibi huyu var.çok denk geldim.çok rahatsız ediyor bizi ve kardeşimin ailesine bizim haberimiz yokken eşinin eve gelmediği aralarının bozuk oldugu maddi sıkıntısının oldunu söyleyerek para istiyor ve çevrenden fitre paralarını toplarmısın gibi talebi oluyor. bu duyuldu çok kızdık eşinin maddi durumu bu sıralar iyibaşkalarınada bunun gibi davrana bilecegini düşünerek.bu durum eşine yansıtmak zorunda kaldık. ve o kendini farklı savundu. biz yalancı biz yanlış anlamış olduk.ailede huzursuzluk ve güvensizlik oldu çok üzgünüz ve nasıl yapmalıydık bilemiyorum.


 2. 24.Haziran.2015, 02:25
  1
  Kayıtsız Üye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Kayıtsız Üye
  Misafir  slm . ben çok huzursuzum .kişi çok defasında yalanları yada para mevzularında yalan söyleyerek talebi ve sürekli küçükte olsa bişileri başkalarına ödetme aldırma gibi huyu var.çok denk geldim.çok rahatsız ediyor bizi ve kardeşimin ailesine bizim haberimiz yokken eşinin eve gelmediği aralarının bozuk oldugu maddi sıkıntısının oldunu söyleyerek para istiyor ve çevrenden fitre paralarını toplarmısın gibi talebi oluyor. bu duyuldu çok kızdık eşinin maddi durumu bu sıralar iyibaşkalarınada bunun gibi davrana bilecegini düşünerek.bu durum eşine yansıtmak zorunda kaldık. ve o kendini farklı savundu. biz yalancı biz yanlış anlamış olduk.ailede huzursuzluk ve güvensizlik oldu çok üzgünüz ve nasıl yapmalıydık bilemiyorum.

 3. 25.Kasım.2015, 00:16
  2
  nasih
  Üye

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 19.Mart.2007
  Üye No: 116
  Mesaj Sayısı: 129
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 3
  Yaş: 88

  Cevap: Yalan ortaya çıkarmak uyarmak
  Bu gibi işleri yapan kişinin yalan söylemesi kesin ise ondan uzak durun ve milleti uyarın ama şüphe ile hareket etmeyin.


 4. 25.Kasım.2015, 00:16
  2
  nasih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üye  Bu gibi işleri yapan kişinin yalan söylemesi kesin ise ondan uzak durun ve milleti uyarın ama şüphe ile hareket etmeyin.
+ Yorum Gönder