Konusunu Oylayın.: Çocuklukta cinsel istismar

5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi
Çocuklukta cinsel istismar
 1. 21.Nisan.2015, 22:34
  1
  Misafir

  Çocuklukta cinsel istismar


  Çocuklukta cinsel istismar Mumsema öncelikle selamün aleyküm değerli abilerim ablarım hocalarım bu konuyu nereye açacağımı bilemedim buraya açtım 18 yaşında bir erkek çocuğuyum yanlış hatırlamıyorsam bundan 12 13 sene önce yaklaşık 5 veyahutta 4 tam hatırlamyıorum çok yakın bir akrabam tarafından cinsel tacizde bulunuldum bir kaç defa böyle o zamanlar yine cinsel taciz girişiminde bulunuldu bu kişi allaha havale ediyorum onu ancak ben bunun ne demek oludğunu bilmiyordum çocuktum nihayetinde aklım ermiyordu beni kandırıyordu oyun oynacaz diye yaklaşık aradan 12 13 yaşlarına geldiğimde yani buluğ çağına girdiğimde birden aklıma geldi onun bana böyle yaptıkları hatırladım ve çok kötü oldum kendimi suçladım yeri geldi depresyona girdim nasıl böyle bişey başıma geçti diye şu sıralar bunu yine takıntı haline getiriyorum ve çok acı çekiyorum Allaha dua ediyorum bi kusurum bi suçum varsa affet diye çoccuktum sonuçta nerden bilim Allah böylelerini ıslah etsin inşallah şimdi Allah katında bunun bana bir hükmü günahı varmıdır acaba? günah yazılırmı ne yapmam lazım acill yardım edin çok acı çekiyorum.


 2. 21.Nisan.2015, 22:34
  1
  Misafir Üye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Misafir Üye
  Misafir  öncelikle selamün aleyküm değerli abilerim ablarım hocalarım bu konuyu nereye açacağımı bilemedim buraya açtım 18 yaşında bir erkek çocuğuyum yanlış hatırlamıyorsam bundan 12 13 sene önce yaklaşık 5 veyahutta 4 tam hatırlamyıorum çok yakın bir akrabam tarafından cinsel tacizde bulunuldum bir kaç defa böyle o zamanlar yine cinsel taciz girişiminde bulunuldu bu kişi allaha havale ediyorum onu ancak ben bunun ne demek oludğunu bilmiyordum çocuktum nihayetinde aklım ermiyordu beni kandırıyordu oyun oynacaz diye yaklaşık aradan 12 13 yaşlarına geldiğimde yani buluğ çağına girdiğimde birden aklıma geldi onun bana böyle yaptıkları hatırladım ve çok kötü oldum kendimi suçladım yeri geldi depresyona girdim nasıl böyle bişey başıma geçti diye şu sıralar bunu yine takıntı haline getiriyorum ve çok acı çekiyorum Allaha dua ediyorum bi kusurum bi suçum varsa affet diye çoccuktum sonuçta nerden bilim Allah böylelerini ıslah etsin inşallah şimdi Allah katında bunun bana bir hükmü günahı varmıdır acaba? günah yazılırmı ne yapmam lazım acill yardım edin çok acı çekiyorum.

 3. 21.Nisan.2015, 22:53
  2
  yasemin
  Mum Ve Merhem Olabilmek..

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 18.Eylül.2014
  Üye No: 104691
  Mesaj Sayısı: 1,409
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 15
  Bulunduğu yer: Allah'ıma Seferdeyim..

  Cevap: Çocuklukta cinsel istismar
  Ve aleyna aleyküm selam . Hayır takıntı yapma , bunu sana yapan her kim ise Allah Onu bildiği gibi yapsın . Sen üzülme, senin bir suçun yok , hamdolsun ki şuanda öyle birşey yok , Allah sığın ve yoluna devam et . Dikiz aynasından devamlı arkaya bakarak araba kullanırsan kaza yaparsın . Bakma arkaya , geçmişe ve yaşanılanlara . Yarın yeni bir gün , her nefes yeniden diriliş , geçmişi dşünerek kendine ceza verme , Allah de yola devam et .


  Rabbim kalan ömrünü , geçen ömründen hayırlı eylesin 4. 21.Nisan.2015, 22:53
  2
  Mum Ve Merhem Olabilmek..  Ve aleyna aleyküm selam . Hayır takıntı yapma , bunu sana yapan her kim ise Allah Onu bildiği gibi yapsın . Sen üzülme, senin bir suçun yok , hamdolsun ki şuanda öyle birşey yok , Allah sığın ve yoluna devam et . Dikiz aynasından devamlı arkaya bakarak araba kullanırsan kaza yaparsın . Bakma arkaya , geçmişe ve yaşanılanlara . Yarın yeni bir gün , her nefes yeniden diriliş , geçmişi dşünerek kendine ceza verme , Allah de yola devam et .


  Rabbim kalan ömrünü , geçen ömründen hayırlı eylesin


 5. 21.Nisan.2015, 23:31
  3
  Misafir

  Cevap: Çocuklukta cinsel istismar

  Biraz olsun beni rahatlattınız sağolun ancak yinede tam olarak atamıyorum aklımdan


 6. 21.Nisan.2015, 23:31
  3
  Kayıtsız Üye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Kayıtsız Üye
  Misafir
  Biraz olsun beni rahatlattınız sağolun ancak yinede tam olarak atamıyorum aklımdan
+ Yorum Gönder