+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Panik atak -takıntı- kaygı-ansiyete-depresyon Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Panik atak -takıntı- kaygı-ansiyete-depresyon

  Sual: Selamünaleyküm öncelikle sorum şu olucak bu tür piskolojik rahatsızlıklardan ilaç kullanmadan nasıl kurtuluruz. Daha sonraki sorum şifa ALLAH'tan hiç şüphem yok Fakat bu tür hastalıklar için bitkisel ve doğal taşlar öneriliyor bu konuda nasıl yardımcı olabilirsiniz. ? 2. halilcan
  Devamlı Üye

  Cevap: Panik atak -takıntı- kaygı-ansiyete-depresyon


  Reklam  Cevap: fazla bir bilgim yok ama bunlardan bazılarından belki ibadetleri tam yapıp gunahlardan sakınarak ve dua ederek kurtulabilirsiniz ama bazıları hastalık olabilir dolayısıyla imtihan olabilir, şifalı bitkiler falan faydalı oluyorsa bir bilene danışın kullanın bence. Taş konusunu bilemiyorum fakat büyü tarzı şeylere girmeyin sakın.

 3. Misafir
  cvp için teşşekkür ederim . büyü derken bioenerji hipnoz gibi bu hastalıklar için uygulamalar varmış bunlar hakkındaki görüşünüz nedir birde bir sorum daha olucak piskolojik sorunlar uzarsa metefizikli ilgili olabilir diyorlar bunla ilgili düşünceniz nedir ?

+ Yorum Gönder