+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Çift cinsiyetliğin geri dönüşü mümkünmüdür ? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Çift cinsiyetliğin geri dönüşü mümkünmüdür ?

  Sual: Ben bundan 1 yıl önce bi günah işlediM ve erkek gibi hissetmiyorum o zevki kaybettim asi biriydim aslında ama zamanla çok kötü bi hale geldim dünyam karardı kendimi kaybettim hergün oluyorum sanki içimde hep bi umut var eskisi gibi olur mu diye Allaha çok yalvarıyorum cumalara başladım yavaş yavaş tam ibadete baslicam Allah beni affetsin tivbeliyim artık yan gözle bile bskmicam hiç bi kıza çok pişmanım o günahım için farkına erken vardım ama çok kötü hissediyorum herşeyi yapıyorum eskisi gibi olayım diye adak bile adadım olmazları dolduran Allah sizce eski halime geri donderir mi beni tövbe ettim hergün yalvariyorum rabbime affetsin diye ben baba olmak istiyorum tek istediğim bu parada değil sadece bi yuvam olsun eşim olsun bunların sevincini yaşamak istiyorum ama bu halde olmaz psikolojim bozuldu hayattan hiç bi tat alamıyorum herşey boş geliyor aylardır Allaha yalvarıyorum beni affetsin diye kalpten ettim tövbe mi bidaha asla olmucak çocuktum cahildim gerçekten şeytana uydum ama simdi çok farklyim Allah yolundayim o kişiden de helallik bile diledim herşeyi yapmaya hazırım yeter ki eski halime geri döneyim yoksa kahrimdan oldurucem kendini böyle yaşamak çok ağır geliyor. siz siz olun helaliniz olmayan kişiye asla dokunmayın ben evlencez diye yaptım ama ayırdılar aldılar uzaklara götürdüler ayrılmak sorunda kaldık ama durum çok kötü oldu ? 2. yasemin
  Mum Ve Merhem Olabilmek..

  Cevap: çift cinsiyetliğin geri dönüşü mümkünmüdür ?


  Reklam  Cevap: başlıkla yazdığın konu hakkında dağlar kadar fark var , çift cinsiyetli düşünmek ve bu durumu gerçekten yaşamak arasında fark var . Bir bayanla bir birliktelik yaşamışsın ve bu durumdan sonra hiç birşeyin eskisi gibi olmadığını söylüyorsun ve buna ceza olarakta erkeklik hislerini kaybettiğini söylüyorsun öyle söylüyor zihnin yani , bunu eylem haline dönüştürmedikçe kendine çift cinsiyetli damgasını vurma , buna izin verme zihinden gelen vesvesesel düşünceler bunlar , düşünürsen eğer bunu , düşündüğün gibi olmaya ve yaşamaya başlarsın. Herkesin hayatında çok değişik evreler var , herkesin kimsenin bilmediği sırları var , yaşanmışlıkları var bu durum sana özel birşey değil , ne ilksin nedee sonsun . Önemli olan günahtan tevbe etmek , Allahın sabıkalı kulu yoktur , tevbesiz kulu vardır . Tevbe etmişsen yani Allaha dönmüşsen hakkını ver , namazlarını aksatma hiç , vakti vaktine , dilinde tesbihat olsun , dua et çokca bolca , zihninden gelen sesleri sustur . Düşünsene anne sevgisinin okyanuslar kadar fazlasınca bizi seven Rabbimiz var , bir anne nasıl kıyamaz evladını yine bağrına basar , öyle düşünerekk umut ederek duana , tevbene devam et , Rabbim sana yol açar sen yeter ki inan .

+ Yorum Gönder