+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Farelerin öldkten sonra dirilmelerine inanmak Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. 1
  Misafir

  Farelerin öldkten sonra dirilmelerine inanmak

  Sual: Bir yerde yapilan bir deneyde olu farelere yapilan bir seyle beyinlerinde yuksek bir hasarla canlandiklarini okumustum. Bhna inanmak imana zarar verir mi? ? 2. 2
  halilcan
  Devamlı Üye

  Cevap: Farelerin öldkten sonra dirilmelerine inanmak


  Reklam  Cevap: tamamen öldükten sonra dirilemezler bunu Allah bize bildirdi onun dışında bu tarz konularda ruh'a dikkat çekmek lazım, vücuda değil. Karışık işler ama mesela bir makalede okudum. Beyin ölümü gerçekleştikten sonra maximum bir kaç gün vucut makineler yardımıyla yaşıyor, hormonlar tükendiğinde dışardan müdale ile daha fazla vucuda destek verilemiyor, vücutta ölüyor( beyin zaten ölmüştü). Ama bu işler karışık işler, doğrusunu Allah bilir.

  Belirttiğiniz fare konusu fake olabilir yada geçici olarak vücuda bazı tepkiler verdiriyor olabilirler. Bazı hayvanlar için söyle deniliyor, bazı ölüyor sanılan hayvanlar da aslında ölmüyor Allah öyle yaratmıs onları, ağır uyku moduna girip sonra tekrar uyanıyorlar.

+ Yorum Gönder