+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Annem ve Babam ile ilgili sıkıntılarım Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Annem ve Babam ile ilgili sıkıntılarım

  Sual: Öncelikle kendimden bahsedeyim. 20 yaşındayım. Namazlarımı kılmaya çalışıyorum,daha iyi bir müslüman olmak için çalışıyorum hareketlerime daha çok dikkat ediyorum, dinimi öğrenmek adına bir şeyler yapmaya çalışıyorum. İnşallah daha iyisini yapabilirim.
  Annem türbanlı ama namazlarını kılmıyor yani dönem dönem kılıyor söyleyince de tepki gösteriyor. Babam da hiç namaz kılmıyor bir tek cumalara gidiyor( çok şükür) ve içki içiyor. Babama da söyleyince bizimkiler çok dindar olmuş bana söylüyorlar diyor. Aslında dindar olmayan biri de değil ama farzlarına yansımıyor bu
  Neyse annem ve babamla ilgili çok şükür büyük bir sıkıntım yok ama bu çok canımı sıkıyor. Namazlarda dua da ediyorum ama hiçbir şey değişmediğini gördükçe çok kötü oluyorum. Söylemek istiyorum her fırsatta ama böyle de düzelmeyecek kalp kırmak da istemiyorum. Dua etmekten başka elimden bi şey gelir mi? Ve nasıl dua etmeliyim?
  Allah razı olsun bütün cevap verenlerden şimdiden ? 2. musab
  Hadis Öğrencisi

  Cevap: Annem ve Babam ile ilgili sıkıntılarım


  Reklam  Cevap: Bu konuda duaya devam ediniz.En önemlisi de düzgün bir hitap ile aileyi uyarmak.Bozuk üslupla söylenenler daha da kötüye sebep oluyor.

+ Yorum Gönder