+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Cinler nasıl çarpar, belirtileri nelerdir Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Cinler nasıl çarpar, belirtileri nelerdir

  Sual: selamun aleyküm hocam sorum çabuk cevap verirseniz sevinirim abim küfür eden biri sigara içer bunun bir kız arkadaşı var evlilik meselesi filan var arada tartışmalar oluyor 1 hafta son aileler tanışcak bu abim eve geldi arkadaşıyla buluştu eve geldi akşam 11de selam vermeden odaya geçti yattık tuvalete gitti kusmuş odaya geldi durdu derin derin nefes aldı sonra düştü kaldırdım onu yatağa dayandırdım kendinde değildi ablam filan geldi su içirdik sonra kendi kendine noluyor ben nerdeyim besmele çek dedim nasıl çekiliyor diye sordu bana soru soruyom bilmiyom diyor acaba hocam abime cinlermi musallat oldu şu hala saçmalamaya başlıyor bir keresinde pis bir hareketde bulunmuştu bu böyle adam olmaz iyi gine korkacak cinler musallat olacak öle adam olacak demiştim hocam dini yazılar bişiler söyleyinde rahatlatın beni ? 2. jerusselam
  Devamlı Üye

  Cevap: Cinler nasıl çarpar, belirtileri nelerdir


  Reklam  Cevap: Cin Çarpmasının Belirtileri Nelerdir?


  Cin çarpmasının en belirgin özellikleri hareketlerde görülürür. Cinin çarptığı bir kişi düzgün yürüyemez, düzgün konuşamaz, sağlıklı düşünemez. Düşünceleri ve sezileri arasında bağlantı kuramaz. Bazı durumlarda ise hastalık belirtileri görülürken bazı durumlarda ise sadece bu işin uzmanları tarafından anlaşılabilecek yorumlanabilecek belirtiler görülür.
  Cin çarpması fiziksel bir olay değil. Tamamen ruhsaldır. Cinler çarpması denen olay cinin cezalandırmak amacıyla bir kişinin içine girerek ona istediklerini yaptırabilir.
  Cin kişinin ağzından konuşur. Acı çeker, sızlanır, çığlık atar, bağırır.
  Cinin çarptığı kişi etrafa sert bir şekilde bakar, elleri ile gözlerini kapatır. Başkışları tek bir yere odaklanır veya göz kapaklı hızlı bir şekilde açıp kapanır.
  Vücud titrer, kişi o kadar rahatsızdır ki yattı yerde duramaz sağa sola döner.
  Kişi bayılır, cin çarptığı kişinin ağzından konuşur.

 3. Misafir
  selam ben özlem 18 yasindayim cin carptigi kisiye kötülük eder mi ?

+ Yorum Gönder