+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Peygamberimiz Hz. Muhammed'in bin 400 sene önce IŞİD için Müslümanları uyarmış Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Peygamberimiz Hz. Muhammed'in bin 400 sene önce IŞİD için Müslümanları uyarmış


 2. Efdal
  Kıdemli Üye

  Cevap: Peygamberimiz Hz. Muhammed'in bin 400 sene önce IŞİD için Müslümanları uyarmış


  Reklam  Cevap: Peygamberimiz IŞİD için uyarmış!


  Cübbeli Ahmet, kendisine bir İslam alimi tarafından gönderilen Hadis-i Şerif'i okudu, Peygamberimiz Hz. Muhammed'in 1200 sene önce IŞİD için Müslümanları uyardığını iddia etti.

  Peygamberimiz IŞİD için uyarmış! Peygamberimiz IŞİD için uyarmış! Peygamberimiz IŞİD için uyarmış!

  Cübbeli Ahmet'ten Irak'ta ilerleyişini sürdüren IŞİD militanlarını yerden yere vurdu! Daha öncesi sohbetlerinde IŞİD'i sapkınlıkla suçlayan Cübbeli Ahmet bu kez bugüne kadar duyulmayan bir hadisi şerifi örnek gösterdi. Kendisine iletilen Hadis-i Şerif'in kaynaklarda da bulunduğunu söyleyen Cübbeli Ahmet, belirtilen siyah sancağın yalancı olduğunu ve Müslümanlar'ın bu sancağı gördüğünde yerinde durmaları ve destek vermemeleri gerektiğini söyledi.

  Cübbeli Ahmet'ten ilginç IŞİD iddiası! Kutsal topraklardaki Ramazan sohbetinde kendisine büyük bir İslam aleminden iki önemli hadis iletildiğini söyleyen Ahmet Mahmut Ünlü, Peygamber'in 1200 sene önce bugunü görerek IŞİD konusunda Müslümanları uyardığını iddia etti. İletilin Hadis-i Şerifler'in sahih olduğunu ve kaynaklarda da bulunduğunu söyleyen Cübbeli Ahmet, yalancı siyah sancağın Müslümanlar'ı yanıltmaması gerektiğini anlattı.

  PEYGAMBERİMİZİN IŞİD MUCİZESİ

  1200 sene önce Hz. Peygamber'in bugünleri gördüğünü söyleyen Cübbeli Ahmet, Hadis'te devletsiz bir topluluktan bahsedildiğini ve bu insanların taşıdığı siyah sancak görüldüğünde Müslümanlar'ın hareket etmeden, oldukları yerde durmaları ve destek vermemeleri gerektiğinin söylendiğini anletti.
  internet haber

 3. burcealtug
  Kıdemli Üye
  cok ilginctir ki bende nette bu soruyu arastirmak icin girdim.
  tesaduf diye bisey yoktur.
  cubbeli ahmet h.bu konu hakkindaki vazzini izledim.
  yukardakileri aynen soyluyor.
  hatta ekledigi biseyde varki oda ilginctir.
  bu cete ya da teror orgutu kendi arasinda cikacak anlasmazliklardan cokecektir demisti.
  bugun okudugum haberde isit kendi askerlerinden 32infaz etmis

+ Yorum Gönder