+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Türkiye'de hadisleri kabul etmeyen hocalar kimlerdir? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Cevap: Türkiye'de hadisleri kabul etmeyen hocalar kimlerdir?

  Cevap: Türkiye'de hadisleri kabul etmeyen hocalar kimlerdir? isimli yazı www.Mumsema.com

  Yarım Doktor candan Yarım hocada dinden eder adamı.Bazıları burda Hocanın doğru görüslerini alırım yazmış.Okadar biliyorsan zaten hoca sana gerek...Islamoglu gibi adamlar 10 dogrunun yanında bir yanlıs fikir aşilar.
  O yanlış fikirde itikad ile ilgiliyse dinden olursun maazallah..Dini Yıkılan adam istedigi kadar namaz kılsın....Faydası olur mu?

 2. Misafir

  Cevap: Türkiye'de hadisleri kabul etmeyen hocalar kimlerdir?


  Reklam  Cüppeli ahmet hoca tam ehli sünnettir bunu Mahmut efendi hazretleride söylüyor ahmet tam ehli sünnettir diyor bu lafı diyen kim mahmut efendi hazretleri allah dostudur tabi tasavuf ehli benim ne demek istedıgımı daha iyi anlar cünkü tasavuf ehline Allahu teala bazı seyleri gösteriyor Rabbim herkeze hidayet versin..

 3. Misafir
  Mustafa İslamoglunun babasa dahi onun yanlis yola saptigini ici yanarak soyluyor ve hidâyete sevki icin dua istiyor

 4. Misafir
  Bunun gibilerin islamı yavaş yavaş bozması için görevlendirildiği gayet açık ve net. Zamanında lawrence birden bire torbadan çıkmamıştı, o da fıkıh konusunda neredeyse alim diyebileceğimiz şekilde donatılmıştı. Kısacası bu ve bunun gibiler islamı yok etmekle görevlendirilmiş birer ajandır. Bunları savunanlar da onların yolundan giden birer zındıktır. Bunların "ilimlerinden faydalanılmalı" demek inşaattan demir ve çimentoyu çalan ve bir depremde bu nedenle yaptığı binaları yıkılan "hırsız müteahhitler"den faydalanın, onlara değer verin demekle aynıdır.
  Başta ingilizler olmak üzere islam'ı yeryüzünden silmeye çalışan devletler islamı geçmişteki tecrübeleriyle birden bire yok edemeyeceklerini bildikleri için yavaş yavaş, önce hadislerden, sonra bazı ayetlerden başlayarak kur'anı tümüyle ortadan kaldırmayı amaçlamaktadır.

 5. Misafir
  pirinç çuvalının içine köpek işemiş se ne olacak

 6. arifselim
  Yönetici
  - Köpeğin idrarı da necistir eğer çuvalın içerisine işemiş ise bulaşan her tarafı necis olmuştur demektir.

  - İslam dinine en büyük zararı verenlerin başında hadis inkarcıları gelir. Kuran ve sünnet bir bütündür onu ayırmak demek islamı ortadan ayırmaya çalışmak anlamına gelir. Bu kuranında reddettiği bir şeydir.

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
hadisleri inkar eden hocalar,  ehli sünnet hocalar kimlerdir,  hadisleri kabul etmeyen mezhep,  ehli sünnet dışı hocalar listesi,  sünneti inkar eden hocalar,  ehli sünnet olmayan hocalar,  sapik hocalar kimler