+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Gece odada siyah varlık gördüm çok korkuyorum Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Gece odada siyah varlık gördüm çok korkuyorum

  Sual: Arkadaşlar olay geçen yıl oldu fakat hala etkisindeyim, Gece uyurken bi anda uyandım ve yatağımın hemen çarprazında Simsiyah bir şey gördüm büyüktü, gözü falan yoktu sadece simsiyah. ilk önce babam sanıp baba diye seslendim baktım baktım baktım... ve sonra kayboldu, gece sersemken pek bişey anlayamadım fakat uyandığımda bi hayli korkmuştum o odada yatamıyorum artık, başka odada yatıyorum bu durum beni rahatsız ediyor arkadaşlar ne yapmalıyım aklıma geldikçe korkuyorum, gördüğüm şey neydi? korunmak için hangi duaları okumam gerekir? ? 2. Misafir

  Cevap: Gece odada siyah varlık gördüm çok korkuyorum


  Reklam  Cevap: hemen kötüye yorup bilinçaltını meşgul edip psikolojini etkileme, sende dediğin gibi uyku sersemi olduğun için cisimleri farklı görebilir olmayan şeyleri varmış gibi görebilirsin, kendi kendine o sadece bir göz kamaşmasıydı diyerek telkin ver, uyumadan önce ayetel kursi, felak nas ihlas surelerini okuman Allahın izniyle herşeyden korunman için yeterlidir, bu duaları okurda yatarsan Allahın izniyle yaklaşamazlar. AllahuAlem!

 3. @hmet
  Üye
  Bu gördüğün cin falan degil emin ol.

  Korunma dualarini oku rahat et.

+ Yorum Gönder
gece gelen siyah varlik