+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Mutsuz olmak, mutsuzluk ne demektir Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Mutsuz olmak, mutsuzluk ne demektir

  Sual: esselamun aleykum ne olur bana biseyler yazin.kendimi cok yalniz hissediyorum.bunalimdayim.6 yildir ewliyim.kocam sorumsuz.surekli kahvede.benim cocugum da olmuyor.ewin icinde bogulacak gibiyim.surekli tekbasimayim esim ewe gece saat birde geliyor.ew ustume ustume geliyor.kimsem yok.esimi abilerine sikayet ediyorum ama dinlemiyor.hep kiziyorum ama hic umursamiyor.zaten cocugum olmuyor oda hic destek olmuyor.sabretmek istiyorum ama artik dayanamiyorum.cok yalnizim.neden koamin gozumde bi degerim yok.cocugiumda yok cok yalnizim.hicbiyere gitmek istemiyorum.olmek istiyorum.ailemde yanimda yok.delirmek uzereyim ? 2. Şii
  Emekli

  Cevap: Mutsuz olmak, mutsuzluk ne demektir


  Reklam  Cevap: Aleykum Selam,
  "Allah-u Teâla, kendi hikmet ve lütfü gereği rahatlık ve mutlu*luğu yakinde ve (kaza ve kadere) rıza göstermekte; gam ve üzün*tüyü ise, şüphe ve hoşnutsuzlukta karar kılmıştır." Hz. Muhammed(s.a.a)

  Allah yardımcınız olsun kardeşim. Yalnız eşinizin size değer vermediğini hemen düşünmeyin. Eşine değer vermeyen insanların(?) neler yaptığı ortada. O tür örnekleri siz de biliyorsunuz. Eğer eşiniz size değer vermiyorsa siz ona kızdığınızda sizi şiddetli bir şekilde darp ederdi. Bunu içinizi karartmak için değil anlamanız açısından yazıyorum. Kalbinizdeki şüpheyi giderin.

+ Yorum Gönder