+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden İslamda Cihad amacıyla site hacklemek Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  İslamda Cihad amacıyla site hacklemek

  Sual: Cihad için site hacklemek ?

  esselamun aleykum, sizlerinde bildiği yaklaşık 750 bin takipçisi olan bir attacker grubunda üst düzey moderatörüm, misyon olarakda türk olmayan bütün sitelere saldırmak var, önceliğimiz islama ve türkçülüğe hakaret veya saldırıda bulunan kurum veya kuruluşlar var, saldırdığımız sitelerdeki bütün veritabanını siliyoruz buda büyük bir site için çok çok büyük maddi mevlara denk geliyor, uzaktan baktığımızda masum olsun veya olmasın insanların emeğine zarar vermek var, bu olay caizmidir, vericeğiniz cevap birşeyi değiştirmeyecek ancak yinede merak ediyorum bu bir cihad mıdır yoksa kul hakkımıdır ? ? 2. mum
  Administrator

  Cevap: İslamda Cihad amacıyla site hacklemek


  Reklam  Cevap: İslam'a saldıran, İslamda olmayan şeyleri islamda varmış, olan şeyleri de yokmuş gibi gösteren, ahlaksızlığı yayan kişi veya kuruluşların site sahiplerini öncelikle uyarmak gerekir.
  Uyarılarla yola gelmeyen kişilerin siteleri engellemek caizdir ama fitneye sebep olmamak için bunun devlet eliyle yapılması daha dorudur.

  Bir kötülük gördüğünüzde, onu elinizle düzeltin; eğer buna gücünüz yetmezse, dilinizle düzeltin; eğer buna da gücünüz yetmezse kalbinizden buğzedin; ki bu imanın en zayıf halidir.
  (Hz. Muhammed sav)


+ Yorum Gönder