+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Kafir cinlerden kurtulmak için dua Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Kafir cinlerden kurtulmak için dua


 2. jerusselam
  Devamlı Üye

  Cevap: Kafir cinlerden kurtulmak için dua


  Reklam  Cevap: Kafir cinlerden kurtulmak için dua  Felak nas ve ihlas sürelerini okumanı tavsiye ederim.

 3. Duha
  Edep ya hu!
  esselamu aleykum kardes, oncelikle cok gecmis olsun,Rabbim yar ve yardimcin olsun insAllah.Bu duayi okumani tavsiye ediyorum

  RABBİ İNNİ MESSENİYEŞŞEYTANU BİNUSBİN VE AZAB; RABBİ EUZU BİKE MİN HEMEZATİŞŞEYATİYNİ VE EUZU BİKE RABBİ EN YAHDURUN. VE HİFZAN MİN KÜLLİ ŞEYTANİN MARİD. (Sad: 41 / Mü’minuna: 97-98 Saffat: 7)
  Bu duâ kişinin beyninde cinleri son derece sıkan ve hatta yakan dalgalar yayınlanmasına vesile olur… Böylece de o kişiye musallat olan CİNLER o kişiden uzaklaşmak zorunda kalırlar..

  Ayetel kursi, nas ve felak surelerini cok cok okumani tavsiye edecegim, bir ise besmelesiz baslamaa insAllah kardesim.
  selam ve dua ile.


 4. Misafir
  Bu duayi okudukca onlari hissdyorm

 5. Misafir
  Komşumuzun eşinin cinle evli olduğu söyleniyor. Çok korkuyoruz evde duş alamıyoruz. Eşim koktu diye kaç haftadır yakınlaşamıyoruz. Kaynanam altınları alıp kaçtı, eltim günlerime gelmez oldu. Ocağımız bazan yanar bazan yanmaz, çoluğumuz var çocuğmuz var çoluğumuz var yardım edin.

 6. Şema
  el-âsa limen âsa
  Cinlerden korkmayın
  Yapacağınız şey evde her gün sabah akşam Kuran okumak
  Ayetel kursi okuyun asla evinize yaklaşamazlar

 7. Misafir
  Allah razı olsun senden kardesim boyle etkili bir dua okumadım ben sana yemin ediyorum hissediyorum...Allaha sığının..Boll dualar..

 8. Misafir
  Merhabalar ben gece siddetli kulak cinlamasi korku ve atesle uyaniyorum. Elim kolum uyusuk bir vaziyette kipirdiyamiyorum sanki birsey izin vermiyor. Bundan 2 ay önce gece yine oyle uyandim uyandimda yatak odamin duvari renkgarenk isiklarla doluydu gözlerimi acip baktim sonr bisey gozümün onünde birssey cevirerek resmen beni hipnoz etti uyudum ama herseyi biliyorum bana dogru yaklasti agzimi acmami söyledi . Ve agzima dogru üfledi rüzgarini herseyini hissettim ardindan gözlerimi actim cok terlemis bi sekide. Kimseye demedim anlamda veremedim ama artik bu cinlamalar artmaya basladi ürperti korku. Bir yorum yaparsaniz sevinirim iyi günler

 9. Misafir
  Bendede musallat olduğunu düşünüyorum cok sıkiyorlar rüyamda görüyorum ne yapabilirim yardımcı olun

  CİNLER BİR İNSANİ SARDİYSA NASİL KURTARİLİR Allah rizasi için yardim edin

 10. arifselim
  Yönetici
  Bu konuda bilgili ilim sahibi bir insana ve Allah rızası için yardımcı olacak birisine danışın. Evde sık sık kuran okuyun, namazı kılın ve uyumadan önce abdest alarak 7 sefer ayetel kürsi okuyup uyuyun. Allah'ın izniyle rahatlayacaksınız.

 11. Misafir
  İzmirli serkan hocaya git kardeş ben aynıydı düzelsin. Kesin çözüm allahın izni ile

+ Yorum Gönder
cinlerden kurtulma,  cinlerden kurtulma duası,  cinlerden kurtulmak,  cinlerden kurtulmak için,  kafir cinlerden kurtulmak,  kafir cinlerden kurtulmak için dua,  cinden kurtulma duası