+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Foruma Ateistlerle Şiileri neden kabul etmiyorsunuz? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Foruma Ateistlerle Şiileri neden kabul etmiyorsunuz?

  Sual: Neden foruma karşıt fikirli insanları almıyorsunuz?Mesela ateistleri veya şiileri vb.?Bütün peygamberler müşriklerle konuşup tartışmıştır çünkü gerçeği savunuyorlardı yani korkacak bir şeyleri yoktu.Mesela Hz.Musa firavun ile,Hz.İbrahim babası ve halkı ile Hz.Muhammed Ebu Cehil ile konuşmuştur.Siz ise karşıt fikirli insanlarla hiç konuşmuyor onları engelliyorsunuz.Gerçeği savunuyorsanız korkmanıza gerek yok.Bence böyle kimseleri forumdan atmayın.Uzun vadede kaybeden siz olursunuz. ? 2. Hoca
  erimeye devam...

  Cevap: Foruma Ateistlerle Şiileri neden kabul etmiyorsunuz?


  Reklam  Cevap: Mumsema'ya karşıt görüşlü insanları hep aldık ve onlara hakkı tebliğ ettik ama ısrarla yanlış/delilsiz fikirlerini savundular ve fikirlerini forumda paylaşmaya başladılar. Hatta Sünnilerin değerleriyle alay ettiler.. buna asla izin vermeyiz.
  İzin veren ve günlerce tartışmaya açık olan bir sürü site var.....

  Korku söz konusu değil, sadece üye ve misafirlerimizin kafasının bulandırılmamasıdır.

 3. Misafir
  Ben kimsenin değerine alay etmeden güzel bir üslup ile ve sadece ayetleri delil göstererek yazılar yazmıştım.Beni başkalarının suçu yüzenden attığınız için size hakkımı helal etmeyeceğim.
  Selam.

 4. imam
  Üye
  Sünneti reddetmeniz bile fikir bozuculuk/karet olarak yeter.

+ Yorum Gönder