+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Elime pislik bulaştı bir türlü temiz olduğunu düşünmüyorum. Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Elime pislik bulaştı bir türlü temiz olduğunu düşünmüyorum.

  Sual: Arkadaşlar bugün her zamanki gibi okula gittim zaman öyle böyle geçti ve okul bitti daha sonra otobüs durağına doğru yürüyodum bir baktım otobüs geliyor koşturdum hemen bindim otobüse.Daha sonra ise boş biyer bulup oturdum ancak oturduğumda pantalonun sağ üst tarafında çamur gibi birşey vardı yanlışlıkla elledim bende sonra bir baktım meğersem dışkıymış inanılmaz pis koktu tabi sonra hemen indim otobüsten bir ıslak mendil alıp hemen elimi felan sildim daha sonra koşarken yoldanmı sıçradı diye baktım hayır gittiğim yolda hiç birşey yoktu zaten üstümün başka hiçbiryerinde yoktu daha sonra eve geldim.

  Sorun şu ki ellerimi ne kadar yıkasam bir türlü temiz olduğunu düşünmüyorum kafayı yicem en az 10 kere ellerimi yıkadım ancak genede pis olduğunu düşünüyorum ne yapacağımı şaşırdım yardım edin lütfen eldiven taktım ellerime öyle dolaşıyorum şuan.Lütfen dalga geçmeyin benim için önemli bir şey. ? 2. İnanc
  Devamlı Üye

  Cevap: Elime pislik bulaştı bir türlü temiz olduğunu düşünmüyorum.


  Reklam  Cevap: Bu kadar kafanıza takmayın elinizdeki koku gittiyse sorun yok ..
  10 kere yıkamışsın zaten daha kirden eser kalmaz
  içini rahat tut..

 3. Misafir
  Bu tamamiyle şeytan vesvesesi , bizler makine değiliz . Herşeyi dört dörtlük yaparken kendmize zarar veriyoruz. O pisliğin gitmesi için bir kere yıkamak yeterli. Birde herşey Allah ın takdiriyle . Her şer görünen şeyde bilmediğimiz hayırlar vardır . Hemen o eldiveni çıkart ve Allaha sığın .

+ Yorum Gönder