+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Muammer Kaddafi neden öldürüldü ? Böyle öldürülmeyi hak etti mi ? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Muammer Kaddafi neden öldürüldü ? Böyle öldürülmeyi hak etti mi ?


 2. imam
  Üye

  Cevap: Muammer Kaddafi neden öldürüldü ? Böyle öldürülmeyi hak etti mi ?


  Reklam  Cevap: MUAMMER KADDAFİ NEDEN ÖLDÜRÜLDÜ ?
  Soruya soruyla yanıt vereyim. Usame bin ladin neden öldürüldüyse o yüzden öldürüldü. Yani konuşmaması için.. Yargılansaydılar kime ne kadar para verdiler ne anlaşmalar yaptıalar ortaya çıkardı . Ayrıca Libya bombalanmaya başlamadan önce sokaklarında evsiz ve dilenci yaşamıyordu. Yeni evlenenlere bedelsiz ev veriliyor, yurt dışında okuyan öğrencilere 2500 dolar para , ve barınma masraflarını üstleniyor , işsizler iş bulana kadar tam maaş almaya devam ediyorlardı. Son olarak petrol ihraç eden ülkelere , petrollerini altın karşılığı satmaları önerisini getirmişti. Her iki nedende ölmesi için yeterliydi.

  İranın Kaddafi rejimini desteklediği iddiasına şöyle yanıt verebiliriz : Son 25 yıldır Cumhur başkanlığı seviyesinde İrandan Libyaya resmi bir ziyaret olmamışken tüm avrupa devletlerinin devlet başkanları Libyaya gitmişlerdir. Araştırması bedava ..

  Kaddafinin öldürülüş biçimi yeni yönetimi zora sokacaktır. Geçiş hükümeti kesinlikle değişikliğe uğrayacaktır. Bahse girerim
  yorum bana ait değildir, alıntıdır.

+ Yorum Gönder