+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Enerjisel varlıklar(cinler, hadimler vs.) gelecekten haber verirler mi ? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Enerjisel varlıklar(cinler, hadimler vs.) gelecekten haber verirler mi ?


 2. Muhammed
  الله اكبر

  Cevap: Enerjisel varlıklar(cinler, hadimler vs.) gelecekten haber verirler mi ?


  Reklam  Cevap: Dinimizde, gaybı (gizliyi) yalnız Allah bilir. Peygamberler bile kendilerine vahiy yolu ile bildirilmeyen olayları bilemezlerdi.
  Hazreti Yakub, peygamber olduğu halde çok sevdiği evladı Yusuf’un kuyuda olduğunu bilemedi.

  Peygamberimizin devesi kaybolmuştu. Sahabeler arayıp bulamadılar. Allah’ın izni ile Cebrail geldi, devenin yerini ve yularının çalılara takılı olduğunu söyleyince gidip buldular.

  Bir sefer dönüşü verilen istirahat molasında Hazreti Aişe’nin gerdanlığı kaybolmuştu. Peygamberimiz ve sahabeler aradılar, bulamadılar. Hareket etmek üzere develer ayağa kalkınca, aranılan gerdanlık Hazreti Aişe’nin devesinin altından çıktı.

  Hz. Süleyman mabedin yapımında öldüğü halde, asasına dayandığı için cinler bu durumu fark etmediler ve bozgunculuk çıkarmadan senelerce çalışmaya devam ettiler. Taa ki, Süleyman Peygamberin asasını bir kurt kemirip, onu yere düşürünceye kadar. İşte o zaman cinler Süleyman peygamberin çok önceden öldüğünü anladılar. Cinler gaybı bilselerdi, Süleyman peygamber öldüğü anda bozgunculuk çıkarırlar, çalışmayı bırakırlardı. Bu durum ayetlerle sabittir.

  Bu durumda görülüyor ki; ne cinler, ne hadimler ne de farklı boyutdan yaratılmışlar buna insanlarda dahil, gaybı ve geleceği bilemezler. Gaybı ve geleceği yalnız Allah bilir ve yalnızca O’nun hükmü altındadır.

 3. Zynß-i Huzuя
  Devamlı Üye
  medyum suleyman hoca adıyla kaynak belirttiğiniz kişinin sitesini inceledim.

  sayfasında FAL - BÜYÜ den başka bişey yok..

  nasıl kaynak gösterebiliyorsunuz ilginç !!!

+ Yorum Gönder